Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Centrālā statistikas pārvalde aptaujās valstspilsētu iedzīvotājus par dzīves kvalitāti pilsētās

Lai iegūtu valstspilsētu iedzīvotāju viedokli par pilsētas vides kvalitāti, izglītību, nodarbinātību un ikdienas pārvietošanās paradumiem pilsētā piektdien, 1. jūlijā, Centrālā statistikas pārvalde (CSP) uzsāks aptauju “Dzīves kvalitāte pilsētās”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāju aptauja notiks no 1. jūlija līdz 30. septembrim, un dalībai tajā aicinātas 7,5 tūkstoši mājsaimniecību, aptverot 9 Latvijas valstspilsētas, tajā skaitā Jelgavu, informē CSP.

Aptauja notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā – no 1. jūlija līdz 15. jūlijam apsekojuma izlasē iekļautie iedzīvotāji, kuri saņems vēstuli ar uzaicinājumu piedalīties aptaujā, varēs aizpildīt e-anketu mājaslapā e.csp.gov.lv. Konsultācijas par e-anketas aizpildīšanu būs pieejamas no 1. jūlija līdz 15. jūlijam darba dienās no pulksten 10 līdz 18, zvanot pa bezmaksas tālruni 80008811 vai rakstot uz e-pastu: regstat@csp.gov.lv. Savukārt otrajā kārtā – no 16. jūlija līdz 30. septembrim notiks telefonintervijas un klātienes intervijas, ja to atļaus epidemioloģiskā situācija. Intervētāja identitāti būs iespējams pārbaudīt CSP mājaslapā vai pa iepriekš minēto tālruni. Aptaujā iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā, norāda Centrālā statistikas pārvalde.

Plašāka informācija par aptauju “Dzīves kvalitāte pilsētās” pieejama Centrālās statistikas pārvaldes mājaslapā www.csp.gov.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.