Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ceturtdien – Aizmāršīgo lasītāju diena; grāmatas Jelgavas bibliotēkās var nodot bez kavējuma maksas

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā un tās filiālēs katra mēneša pēdējā ceturtdienā ir iespēja nodot bibliotēkas grāmatas, nemaksājot kavējuma naudu. Ja grāmatas ir nozaudētas vai sabojātas, tās ir iespējams aizvietot ar līdzvērtīgām. Šomēnes Aizmāršīgo lasītāju diena Jelgavas Pilsētas bibliotēkā un visās filiālēs – bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis”, Miezītes bibliotēkā un Pārlielupes bibliotēkā – 25. augustā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Vivita Armanoviča, vidēji šādu iespēju izmanto ap desmit lasītāji mēnesī.

Paņemtās grāmatas iespējams nodot jebkurā no pilsētas bibliotēkām, kas ir tuvāk un izdevīgāk lasītājam. Tas nozīmē, ka, piemēram, grāmata, kas paņemta Jelgavas pilsētas bibliotēkā, var tikt nodota Miezītes bibliotēkā. V.Armanoviča aicina izmantot arī grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas pie Jelgavas Pilsētas bibliotēkas. Tajā grāmatas un citus drukātos izdevumus var ievietot jebkurā diennakts stundā.

“Kavējuma nauda ir viens cents dienā, tas nav daudz. Taču Aizmāršīgo lasītāju diena ir iespēja nemaksāt arī to. Bet galvenais, ir atcerēties, ka jūsu paņemto un laikā nenodoto grāmatu gaida kāds cits lasītājs,” uzsver Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bibliotēku atrašanās vietas

– Jelgavas Pilsētas bibliotēka (Akadēmijas iela 26, tālrunis: 63046587)

– Miezītes bibliotēka (Dobeles šoseja 100A, tālrunis: 63083151)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Jelgavas Pārlielupes bibliotēka (Loka maģistrāle 17, tālrunis: 63011829)

– Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” (Zemgales prospekts 7, tālrunis: 63029093)

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.