Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ceturtdien un piektdien Jelgavā būs satiksmes ierobežojumi Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē

18. novembrī ar dažādiem pasākumiem pilsētā tiks svinēta Latvijas valsts dzimšanas diena. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka jau no ceturtdienas, 17. novembra, pēcpusdienas Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 17. novembra pulksten 16 līdz 18. novembra pulksten 19 aizliegts apstāties un stāvēt Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai un iebrauktuvē uz Hercoga Jēkaba laukumu gar restorānu “Parks”.

Savukārt 18. novembrī no pulksten 9 līdz 19 būs slēgta satiksme iebrauktuvē uz Hercoga Jēkaba laukumu un no pulksten 16 līdz 19 slēgta satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai (izņemot dalībniekus ar caurlaidēm). Tāpat no pulksten 17 līdz 21 satiksmei tiks slēgta Pasta sala pie tiltiņa. Pasta salas teritorijā varēs iebraukt tikai ar caurlaidēm.

Iedzīvotāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu iespēju apmeklēt valsts svētku pasākumus Jelgavā, 18. novembrī pilsētas maršrutu autobusos pasažieri varēs braukt bez maksas. Šajā dienā autobusi kursēs pēc svētdienas kustības grafika.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.