Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Cilvēkam vajadzīgi cilvēki

Solvita Ozola ir līvbērzniece no matu galiņiem līdz papēžiem, Līvbērzē augusi un dzīvojusi, tur atradusi pirmo darbu. Uzaudzināja viņu vecvecāki. Pēc izglītības Solvita ir agronome. Savu izvēli, kur studēt, viņa izdarījusi pati, lai gan nenoliedz, ka kaut kādā mērā to varētu būt ietekmējis arī fakts, ka vecaistēvs bija agronoms. Viņš gan nekādi apzināti nav virzījis mazmeitu savās pēdās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sanāk, ka tieši tas viss, kas man riebās, arī salīdzinoši labi padevās. Jo man vispār nepatika ne fizika, ne ķīmija. Bet ko tad mācījās topošie agronomi? Tieši to arī mācījās. Visu noliku, nokārtoju un augstskolu pabeidzu,” stāsta Solvita. Pēc tam iegūts arī maģistra grāds Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sociālo zinātņu fakultātē.

Darba dzīve tomēr iegūtajā profesijā neaizveda. Solvita nonāca sociālajā darbā, kur strādā kopš 1997. gada. Iegūta arī sociālā darbinieka izglītība Latvijas Universitātē, lai gan pirms tam pašai licies, ka mācīties vairs negribas. Solvita uzskata, ka visas pārmaiņas viņas dzīvē notikušas plūstoši un vienmēr tieši tad, kad tam jānotiek.

Visu rakstu varat izlasīt 7. jūlija laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Foto: Eva Mellēna un no personīgā albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.