Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Čornobiļas AES avārijas seku likvidatori aicināti uz tikšanos

Šogad aprit 37 gadi, kopš Ukrainā notika Čornobiļas atomelektrostacijas (AES) traģiskā avārija, tādēļ 25. aprīlī pulksten 14 Jelgavas novada pašvaldības zālē Pasta ielā 37 notiks Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem veltīts pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes datiem, pilsētā dzīvo 68 cilvēki, kuri savulaik ir piedalījušies AES avārijas seku novēršanas darbos. Ar katru no viņiem telefoniski sazināsies Sociālo lietu pārvaldes speciālisti, lai uzaicinātu uz pasākumu. Reģistrēties pasākumam 25. aprīlī varēs no pulksten 13.30. Klātesošos uzrunās Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada vadība, kā arī piedalīsies biedrības “Latvijas savienība “Černobiļa”” prezidents Arnolds Ārvaldis Vērzemnieks, kā arī notiks muzikāli priekšnesumi. Sīkāku informāciju par pasākumu var uzzināt pa tālruni 63048917.

Jāatgādina, ka Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem, kuri savu dzīvesvietu ir deklarējuši Jelgavas administratīvajā teritorijā, ir noteikts ikgadējs pabalsts rehabilitācijai 50 eiro apmērā. Ja Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekam ir mainījies kredīt­iestādes konts, Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē jāiesniedz iesniegums par jaunu kredītiestādes kontu pabalsta saņemšanai. Saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem atkārtoti pabalstu izmaksā līdz katra gada 30. aprīlim.

Lai pabalstu 50 eiro apmērā saņemtu pirmreizēji, personai  ar iesniegumu jāvēršas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 115. kabinetā. Iesnieguma veidlapa pabalsta piešķiršanai “Iesniegums bez ienākumu izvērtēšanas” pieejama Sociālo lietu pārvaldē, Informācijas kabinetā, un elektroniski mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde”, “Dokumenti”, “Veidlapas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegumā obligāti jānorāda kredītiestādes konta numurs, uz kuru pārskaitīt pabalstu, kā arī Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecības numurs. Aizpildīts iesniegums jāievieto Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē izvietotajā kastītē vai, parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, jānosūta uz e-adresi soc@soc.jelgava.lv, kā arī to var iesniegt, izmantojot Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”. Papildu informāciju var saņemt pa tālruni 63048914 vai 63007224.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.