Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

CSDD aicina skolēnus pieteikties Jauno satiksmes dalībnieku forumam

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina skolēnus pieteikties Jauno satiksmes dalībnieku forumam, kas šogad notiks ar devīzi “#braucdroši”, aģentūru LETA informēja CSDD pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

CSDD informē, ka forumā aicināti piedalīties bērni vecumā no deviņiem līdz 12 gadiem, lai dažādos teorētiskos un praktiskos pārbaudījumos apgūtu zināšanas par satiksmes drošību un noteikumiem, pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu, velosipēda uzbūvi un pilnveidotu velosipēda vadīšanas meistarību.

Jauno satiksmes dalībnieku forums šogad norisināsies četrās kārtās. Pirmajā kārtā notiks 27 reģionālās sacensības visā Latvijā no 29.aprīļa līdz 17.maijam. Otrajā kārtā notiks Latvijas fināla sacensības Biķernieku kompleksajā sporta bāzē Rīgā 31.maijā.

Trešajā kārtā paredzēta Latvijas Jauno velosipēdistu izlases veidošanas un sagatavošanas mācības un pārbaudījumi, bet ceturtajā kārtā – Latvijas jauno velosipēdistu izlases dalība Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās no šī gada 19.septembra līdz 22.septembrim Parīzē, Francijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnus dalībai forumā reģistrē pedagogs, aizpildot reģistrācijas anketu, un dalībnieki forumā startēs individuāli. Tāpat katram pieteiktajam dalībniekam obligāti ir nepieciešama vecāku/likumisko aizbildņu atļauja dalībai forumā, kas jāiesniedz foruma organizatoriem sacensību dienā.

Noslēdzoties foruma pirmajām trim kārtām, četrus dalībniekus – divas meitenes un divus zēnus – ar visaugstākajiem sasniegumiem iekļaus Latvijas izlasē, lai Latviju pārstāvētu Starptautiskās Automobiļu federācijas Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās.

Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD sadarbībā ar Latvijas Automoto biedrību. Forumu finansē no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem – sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas prēmijām, ko ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai apdrošināšanas sabiedrības katru ceturksni ieskaita Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja kontā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati un sniedz citus pakalpojumus. Direkcijas kapitāldaļu turētājs ir Satiksmes ministrija.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.