Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Darba organizācija pašvaldības bērnudārzos vasarā

Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes jūnijā, jūlijā un augustā strādās pēc vasaras darba grafika – tas nozīmē, ka katrā iestādē uz mēnesi tiks pārtraukts pedagoģiskais process un tā bērnus neuzņems, bet audzēkņiem vieta tiks nodrošināta citā pašvaldības bērnudārzā. Bērnudārzos sākusies vecāku aptauja par bērnudārza nepieciešamību vasarā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Izglītības pārvaldē skaidro, ka darbs 12 pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs vasarā tiks organizēts atbilstoši sagatavotajam laika grafikam. “Lai racionāli izmantotu pašvaldības budžeta līdzekļus, personālam nodrošinātu atvaļinājumu un ēkās veiktu sīkus remonta vai labiekārtošanas darbus, katrā pašvaldības bērnudārzā uz četrām nedēļām tiks pārtraukts pedagoģiskais process. Tas nozīmē, ka iestādē šajā laikā netiks uzņemti bērni. Tiem audzēkņiem, kuriem tas būs nepieciešams, vieta tiks nodrošināta citā pirmsskolas izglītības iestādē,” skaidro Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma, papildinot, ka bērnudārzi savienoti pa pāriem atkarībā no atrašanās vietas un ēdināšanas pakalpojuma sniedzēja. Tas nozīmē, ka tās četras nedēļas, kamēr būs slēgts, piemēram, bērnudārzs “Vārpiņa”, tā bērnus uzņems “Rotaļa”. Grafikā ir precīzi saplānots, kuras iestādes uzņems kuru iestāžu bērnus, bet, ja ģimenei ir kāda ļoti specifiska situācija, lūgums vērsties pie savas iestādes vadītājas, lai kopīgi meklētu citu risinājumu.

Lai iestādes plānotu attiecīgos resursus un personālnodrošinājumu, iestādēs sākas vecāku aptauja, aicinot ģimenes atzīmēt, kurās nedēļās bērnudārzs būs nepieciešams. “Aicinām vecākus plānot savu atvaļinājumu un kopā ar bērniem pavadāmo laiku un atbildīgi sniegt informāciju par bērnudārza nepieciešamību vasarā,” tā S.Joma.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.