Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Darbu sāk valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Ānē

1.februārī Celtnieku ielā 12b, Cenu pagasta Ānes bibliotēkas telpās, durvis apmeklētājiem vēris nu jau septiņpadsmitais valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) Jelgavas novadā. Centra speciāliste būs līdzšinējā  bibliotēkas vadītāja Jevgēnija Noreiko, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunais klientu apkalpošanas centrs izveidots ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) finansējumu un Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējumu, tas nodrošinās klientiem vienuviet ērti pieejamus valsts iestāžu un pašvaldības sniegtos pakalpojumus.

Kā informē VARAM, katrā vienoto klientu apkalpošanas centrā iedzīvotājiem ir pieejama datorizēta darba vieta, lai varētu pieteikt portālā https://www.latvija.gov.lv pieejamos pakalpojumus, kā arī ir nodrošināts darbinieka atbalsts šo pakalpojumu pieteikšanā.  

Tāpat vienoto klientu apkalpošanas centrā iedzīvotāji var pieteikt pieprasītākos Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Lauksaimniecības datu centra un Valsts ieņēmumu dienesta pakalpojumus “pilnvarotā e-asistenta” risinājumā, tas ir, pakalpojumu pēc klienta pilnvarojuma portālā latvija. gov. lv piesaka VPVKAC darbinieks. Atsevišķus pakalpojumus uz vietas var pieteikt papīra formā, šādus pieteikumus VPVKAC darbinieks sistēmā nosūta atbildīgajai iestādei.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotājiem pieejami jau 154 vienotie klientu apkalpošanas centri, sīkāka informācija pieejama saitē: VPVKAC adrešu saraksts un kontaktinformācija.  

VPVKAC ir lielākais klientu apkalpošanas tīkls valstī. Šajā gadā plānots pakāpeniski paplašināt teritoriālo vienoto klientu apkalpošanas centru pieejamību, kā arī papildināt esošo pakalpojumu grozu – šobrīd VPVKAC apkalpo 13 valsts iestādes, atbalstot 97 pakalpojumu pieteikšanu.  

Darba laiks Ānes klientu apkalpošanas centrā, tāpat kā pārējos Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, kas darbojas novada pagastos (Elejas, Glūdas, Kalnciema, Jaunsvirlaukas, Lielplatones, Līvbērzes, Ozolnieku, Platones, Salgales, Sesavas, Svētes, Valgundes, Vilces, Vircavas, Zaļenieku) un Jelgavā (Lielajā ielā 5/7):

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• pirmdienās 8.00–12.00 un 13.00–18.00;

• otrdienās 8.00–12.00 un 13.00–17.00;

• trešdienās 8.00–12.00 un 13.00–17.00;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• piektdienās 8.00–12.00 un 12.30–15.30.

Vairāk par Jelgavas novada Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centriem ŠEIT https://www.jelgavasnovads.lv/lv/klientu-apkalposanas-centri/

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.