Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Darbu sākusi Jelgavas jaunā bērnudārza “Alnītis” komanda; tai vēl var pievienoties

Darbu 1.februārī Jelgavā sācis jaunizveidotās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Alnītis” personāls. Pirmajā tikšanās reizē iepazīti kolēģi, apspriests vienotais izglītības iestādes attīstības redzējums un katra loma tajā. Plānots, ka nākamnedēļ Jelgavā ieradīsies Būvniecības valsts kontroles biroja speciālisti, lai pieņemtu jauno bērnudārzu ekspluatācijā. Savukārt pieteikt bērnu jaunajā bērnudārzā varēs pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un izglītības iestādes reģistrēšanas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbi jaunajā bērnudārzā praktiski noslēgušies, šobrīd jau ir saņemti visu institūciju atzinumi par būves gatavību ekspluatācijai, un plānots, ka nākamnedēļ dārziņu Brīvības bulvārī 31A apmeklēs Būvniecības valsts kontroles biroja speciālisti, lai dotu savu atzinumu. Pēc tam iestādi varēs reģistrēt Izglītības iestāžu reģistrā. Paralēli Brīvības bulvārī 31A tiek piegādāts aprīkojums un inventārs, montētas un uzstādītas mēbeles. “Darbu arī sākusi “Alnīša” komanda, kas šobrīd kopā mācās,” piebilst Jelgavas Izglītības pārvaldes vietniece Sarmīte Joma.

Lai gan personāls jau sācis strādāt, komandai vēl aizvien var pievienoties skolotāji, skolotāju palīgi un logopēds. Potenciālie darbinieki darbam “Alnītī” aicināti pieteikties līdz 1. martam.

Jelgavas Izglītības pārvaldē uzsver, ka “Alnīša” darbiniekiem ir iespēja strādāt mūsdienīgā darba vidē un apstākļos, tie iegūs sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, kā arī pedagogiem ir iespēja saņemt pašvaldības atbalstu augstākās izglītības un pirmsskolas izglītības skolotāja profesionālās kvalifikācijas iegūšanai. Ja nav atbilstošas izglītības, bet ir vēlēšanās kļūt par pirmsskolas skolotāju, var izmantot iespēju sākt studijas un profesionālo karjeru vienlaikus. Sīkāku informāciju par vakancēm “Alnītī” var iegūt ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu likumiskie pārstāvji šo bērnudārzu pirmsskolas rindu reģistrā kā vēlamo varēs atzīmēt tikai tad, kad ēka būs nodota ekspluatācijā un iestāde tiks reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā. Pašvaldība vecākus informēs, kad šis process sāksies.

Informācija par bērnu uzņemšanu jaunajā bērnudārzā tiks publicēta mājaslapā www.jelgava.lv un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”, kā arī sociālajos tīklos. Vecākiem, kuri pirmsskolu rindu reģistrā ir norādījuši savu e-pastu un atzīmējuši, ka vēlas saņemt informāciju elektroniski, tiks nosūtīts arī informatīvs paziņojums par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes reģistrāciju, un tad ikviena bērna likumiskais pārstāvis varēs veikt izmaiņas pirmsskolu rindu reģistrā, atzīmējot jauno iestādi kā vēlamo pirmsskolas izglītības apguvei savam bērnam.

Uzņemšana izglītības iestādē notiks pašvaldības saistošo noteikumu Nr.16-3 “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkcijas īstenošanas kārtība” 14. punktā noteiktajā kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka sākotnēji tiks uzņemti bērni no pusotra līdz četru gadu vecumam – kopumā 160 bērni astoņās pirmsskolas grupās.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Izglītības pārvaldi pa tālruni 63012465.

Foto: Jelgavas Izglītības pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.