Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Daudzbērnu ģimenēm Jelgavā jāpiesakās pabalstam ēdināšanai bērnudārzos

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) informē, ka daudzbērnu ģimeņu pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem no 15. novembra līdz 15. decembrim ir jāpiesakās pašvaldības pabalstam ēdināšanas pakalpojuma apmaksai bērnudārzā 2023. gadam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegumu var iesniegt gan klātienē, gan elektroniski. Pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalsts bērndārzniekam no daudzbērnu ģimenes tiek piešķirts uz kalendāro gadu – 12 mēnešiem –, nevis uz mācību gadu, kā tas ir skolēniem. Šobrīd iesniegums jāiesniedz, lai saņemtu pabalstu 2023. gadā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Iesniegumu JSLP var iesniegt klātienē, aizpildītu iesnieguma veidlapu ievietojot kastītē “Iesniegumiem” (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9) pie Informācijas kabineta vai iesniedzot Informācijas kabinetā (115. kabinets). Iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, var nosūtīt arī uz JSLP e-pasta adresi soc@soc.jelgava.lv. Iesnieguma veidlapa pieejama arī Jelgavas pilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Sociālo lietu pārvalde”, “Dokumenti”, “Veidlapas”. Papildu informācija – pa tālruni 63048914 vai 63007224.

Informācijas kabineta darba laiks: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no pulksten 8 līdz 14.30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzbērnu ģimeņu skolēniem pabalsts ēdināšanas pakalpojuma apmaksai tiek piešķirts uz mācību gadu, līdz ar to skolēni no daudzbērnu ģimenēm šo pabalstu saņems līdz maija beigām. Bet pabalstam ēdināšanai skolēniem nākamajam mācību gadam būs jāpiesakās vasaras otrajā pusē.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.