Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Daudzbērnu ģimenēm, kas saņem pabalstu ēdināšanai bērnudārzos, vasarā tas tiks piešķirts automātiski

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) informē, ka daudzbērnu ģimeņu pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, kuru bērniem ir piešķirts pašvaldības pabalsts ēdināšanas pakalpojuma apmaksai bērnudārzā 2022. gadam, nav atkārtoti jāvēršas pārvaldē, lai saņemtu pabalstu arī vasaras mēnešos. Tas tiks piešķirts automātiski. Taču daudzbērnu ģimenēm, kurām šis pabalsts vēl nav piešķirts, lai pieteiktos ēdināšanas pakalpojuma apmaksai bērnudārzā, ar iesniegumu jāvēršas JSLP. To var izdarīt gan klātienē, gan elektroniski.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JSLP norāda, ka ir mainīta kārtība, kādā daudzbērnu ģimenes piesakās pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstam ēdināšanas maksas segšanai pirmsskolas izglītības iestādēs. Līdz ar to daudzbērnu ģimeņu pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem šogad maijā vairs nav jāiesniedz iesniegums, lai saņemtu pabalstu ēdināšanas pakalpojuma apmaksai arī vasaras mēnešos, kā tas bija līdz šim.

“Iesniegumu pabalsta saņemšanai daudzbērnu ģimenes Sociālo lietu pārvaldē iesniedz no 15. novembra līdz 15. decembrim, un pabalsts bērndārzniekam no daudzbērnu ģimenes tiek piešķirts uz 12 mēnešiem. Līdz ar to iesniegums par pabalstu ēdināšanas pakalpojuma apmaksai pirmsskolas iestādē kopš šā gada ir jāiesniedz tikai vienu reizi kalendārajā gadā, jo atcelts nosacījums, ka bērndārzniekiem pabalstu piešķir uz mācību gadu,” norāda JSLP.  

Taču daudzbērnu ģimeņu vecāki, kuru pirmsskolas vecuma bērniem pabalsts ēdināšanas pakalpojuma apmaksai 2022. gadam bērnudārzā vēl nav piešķirts, aicināti vērsties ar iesniegumu JSLP, un ēdināšanas pakalpojums tiks apmaksāts līdz gada beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nemainās gan kārtība pabalsta saņemšanai daudzbērnu ģimeņu skolēniem ēdināšanas pakalpojuma apmaksai. Lai saņemtu pabalstu, vienam no izglītojamā bērna vecākiem JSLP no 15. jūlija līdz 15. augustam ir jāiesniedz iesniegums. Pabalsts tiks piešķirts uz mācību gadu – no 1. septembra līdz 31. maijam.

Iesniegumu JSLP var iesniegt klātienē, aizpildot iesnieguma veidlapu un ievietojot kastītē “Iesniegumiem” (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9) pie Informācijas kabineta vai iesniedzot Informācijas kabinetā (115. kabinets). Iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, var nosūtīt arī uz JSLP e-pasta adresi soc@soc.jelgava.lv vai iesniegt caur portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”. Informācija par pieteikšanos un iesniegumu veidlapām pieejama ŠEIT. Papildu informācija – pa tālruni 63048914 vai 63007224.

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Informācijas kabineta darba laiks:

  • pirmdienās no pulksten 8 līdz 12 un no 13 līdz 19;
  • otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 12 un no 13 līdz 17;
  • piektdienās no pulksten 8 līdz 12 un no 12.30 līdz 14.30.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.