Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Daudzbērnu ģimenēm līdz 15. decembrim jāpiesakās pabalstam ēdināšanai bērnudārzos nākamajam gadam

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) pieņem daudzbērnu ģimeņu pirmsskolas vecuma bērnu vecāku iesniegumu pabalstam ēdināšanas pakalpojuma apmaksai bērnudārzā. Lai sociālo palīdzību saņemtu no 2024. gada janvāra, iesniegums par pabalsta pieprasīšanu JSLP ir jāiesniedz līdz 15. decembrim. To var izdarīt elektroniski, pa pastu vai klātienē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalsts bērndārzniekam no daudzbērnu ģimenes tiek piešķirts uz kalendāro gadu, nevis uz mācību gadu, kā tas ir skolēniem. Šobrīd iesniegums jāiesniedz, lai saņemtu pabalstu 2024. gadā. Bērndārzniekam no pusotra gada līdz trīs gadu vecuma sasniegšanai tiek piešķirts pabalsts, nepārsniedzot 65 eiro mēnesī, bet no trīs gadu vecuma sasniegšanas līdz pirmsskolas izglītības programmas apguvei, nepārsniedzot 70 eiro.

Pabalstu par faktiski saņemto ēdināšanas pakalpojumu JSLP pārskaita ēdināšanas pakalpojuma sniedzēja kredītiestādes maksājumu kontā.

Lai saņemtu pabalstu JSLP jāiesniedz iesniegums palīdzības saņemšanai bez ienākumu izvērtēšanas daudzbērnu ģimenēm Nr.1-10/3.19, kas pieejams ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegumu var iesniegt:

  • e-adresē;
  • nosūtot e-pastā: soc@soc.jelgava.lv (elektroniski nosūtītam dokumentam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu);
  • nosūtot pa pastu: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde, Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, Jelgava, LV-3001;
  • iesniegt klātienē – Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, Informācijas kabinetā (115. kabinets).

Informācijas kabineta pieņemšanas laiks: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no 8 līdz 14.30.

Papildu informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 63007224, 63048914, 20237378.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka daudzbērnu ģimeņu skolēniem pabalsts ēdināšanas pakalpojuma apmaksai tiek piešķirts uz mācību gadu, līdz ar to skolēni no daudzbērnu ģimenēm šo pabalstu saņems līdz maija beigām. Bet pabalstam ēdināšanai skolēniem nākamajam mācību gadam būs jāpiesakās vasaras otrajā pusē.

Ziņu sagatavoja Jelgavas Sociālo lietu pārvalde

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.