Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Daudzbērnu ģimenes atzinīgi novērtē Dobeles novadu

Novembra izskaņā Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētāja Elīna Treija Dobeles novada pašvaldībai pasniegusi atzinības rakstu par līdzšinējo atbalstu daudzbērnu ģimenēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība dibināta 1991.gadā. Sākotnēji to veidoja četras juridiski patstāvīgas daudzbērnu ģimeņu organizācijas. Pašlaik biedrības sastāvā ietilpst astoņas organizācijas: Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Jelgavas novadā, Daugavpilī, Vecumniekos un Stopiņu novadā, apvienojot ~600 ģimenes, kurās aug trīs un vairāk bērnu.

“Mūsu ikdienas darbs saistīts ar daudzbērnu ģimeņu interešu aizstāvību, monitorējot pašvaldību un valsts politikas dokumentus, iniciējot normatīvo aktu izmaiņas, piedaloties ar savu analīzi un argumentiem valsts demogrāfisko politikas ietekmēšanā. Tāpat neatņemama mūsu darba sastāvdaļa ir daudzbērnu ģimeņu kā goda ģimeņu prestiža celšana sabiedrībā, organizējot sabiedriskas aktivitātes, ģimenēm veltītus pasākumus,” par sevi saka pašā apvienībā.

Atgādinām, ka Dobeles novada pašvaldība ir iekļuvusi konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” finālā. Noslēguma pasākums un uzvarētāju paziņošana notiks 12. decembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.