Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā daudzdzīvokļu māju iekšpagalmā demontē neatbilstošos labiekārtojuma elementus

Jelgavā pakāpeniski veic neatbilstošo un bīstamo labiekārtojuma elementu – soliņu, rotaļu vai aktīvās atpūtas iekārtu, noņemšanu, kas atrodas uz pašvaldības īpašumā esošas zemes. Darbi norisinās atbilstoši pavasarī izstrādātajam plānam, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd notiek nolietoto un bīstamo aktīvās atpūtas iekārtu un labiekārtojumu elementu noņemšana daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Uzvaras iela 4 un 6 un Jāņa Čakstes bulvāris 9, 11 un 13 iekšpagalmā. Šajā iekšpagalmā demontēti trīs soliņi, kuru vietā jau uzstādīti divi jauni. Papildus demontēti četri veco soliņu pamati bez sēžamās daļas. Demontēti divi metāla basketbola grozi, kuru vietā plānots uzstādīt vienu jaunu. Vēl šajā pagalmā plānots noņemt citus nolietojošos metāla un betona elementus.

Šogad arī plānots demontēt rotaļu iekārtu vai labiekārtojuma elementus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju  Pasta iela 35B, Loka maģistrāle 15A un Loka maģistrāle 3 iekšpagalmos.

Par konstatētām bīstamības pazīmēm vai bojājumiem kādā no bērnu rotaļu vai aktīvās atpūtas laukumiem, kā arī iekšpagalmos esošiem labiekārtojuma elementiem iedzīvotāji aicināti nekavējoties informēt Pašvaldības operatīvās informācijas centru pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.