Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sajūtas un emocijas “Intrigas” koncertā (FOTO)

Pēc divu gadu pārtraukuma Jelgavas kultūras namā aizvadīts deju studijas “Intriga” sezonas noslēguma koncerts “Sajūtu mozaīka”. Tajā krāsainus un daudzpusīgus deju priekšnesumus izdejoja 114 dalībnieces vecumā no pieciem līdz 20 gadiem. Koncerts tapis ar Jelgavas domes un pilsētas pašvaldības “Kultūra” atbalstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc deju kolektīva ,,Intriga,, vadītājas Ingas Oses sacītā “Ziņām”, “ir milzīgs prieks beidzot parādīt skatītājiem dejotāju paveikto, jo iepriekšējais koncerts “Karuselis” tika pārcelts pat četras reizes un tā arī nenotika. Koncerts “Sajūtu mozaīka” bija veidots kā puzle, ietverot dejas arī no nenotikušā koncerta, kā arī no jauna veidotas horeogrāfijas. Skatītāji varēja izdzīvot plašu dejotāju sniegto pārdzīvojumu, sajūtu un emociju gammu. Koncertu īpaši krāsainu darīja Jēkaba Vilkārša radītās videoprojekcijas”.

“Bērni ir ieguldījuši lielu darbu un enerģiju, gatavojot priekšnesumus. Vislielākais paldies arī vecākiem par atbalstu un iesaistīšanos, lai mēs varētu nonākt pie šī skaistā galarezultāta,” atzīst Inga Ose. Viņa uzskata, ka emocionāli smags posms bija ziemas mēneši, kad, Covid-19 pandēmijas apstākļos, mēģinājumi tika atcelti vai notika “onlainā” kas, protams, nebija līdzvērtīgi klātienes nodarbībām. Vadītāja piebilst, ka iepriekšējā vasarā tika uzfilmēti arī divi deju videoklipi brīvā dabā, kas arī bija iekļauti koncertā. Par tiem lielu paldies jāsaka horeogrāfei ir Helēnai Jutai Sarkisjanei.

Pēc koncerta “Ziņu” sastaptās dejotājas Paula un Anna, kuras “Intrigā” dejo pirmo sezonu, pastāstīja, ka ir gandarītas un priecīgas par paveikto: “Mums jau ir radusies piederības sajūta kolektīvam, kas ir ļoti svarīgi. Šeit vienmēr valda pozitīvas un draudzīgas emocijas, un strādā pretimnākoši skolotāji”. Meitenes ar nepacietību gaida rudeni, lai atkal varētu nākt dejot un satikt draugus, jo, kā vēsta kolektīva moto – “Intrigā” intrigu nav.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teksts: Tomass Neuss-Lucs

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.