Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dibina Jelgavas ēdināšanas un viesmīlības nozares asociāciju

Ceturtdien, 1. februārī, nodibināta “Jelgavas ēdināšanas un viesmīlības nozares asociācija”. Dibināšanas sapulcē piedalījās 17 nozares uzņēmumi no Jelgavas un Jelgavas novada, informē novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības mērķi ir veicināt ēdināšanas un viesmīlības nozares attīstību Jelgavas valstspilsētā un Jelgavas novadā, pārstāvēt nozares intereses pašvaldību un nacionālā līmenī, kā arī veicināt  pieejamību un attīstību ar ēdināšanu un viesmīlību saistītos jautājumos.

Nozares pārstāvji līdz šim bija tikušies neformālās sanāksmēs un, apzinoties sadarbības nozīmi gan nozares iekšienē, gan plašāk, tika iniciēta šādas asociācijas dibināšana.

Biedrības valdē ir ievēlēti pieci valdes locekļi: Diāna Alksne (restorāns Chocolate & Pepper), Zane Oja (konditorejas studija Tarte), Sandra Blūmane (Silva), Asnāte Avotniece (Abgunstes muiža) un Sergejs Markovs (Central Cafe).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fakts, ka sākotnējā biedrības dibināšanā bija iespējams apvienot tik daudz uzņēmumus, liecina par to, ka nozares pārstāvji apzinās sadarbības sniegtās iespējas un ir gatavi aktīvi iesaistīties un līdzdarboties.  To arī akcentēja vairāki iesaistītie uzņēmēji.

“Ticam, ka nākotnē biedru skaits pieaugs, jo interesi par iestāšanos biedrībā jau ir izrādījuši vairāki uzņēmumi, kuri nepiedalījās dibināšanas sapulcē. Esam pārliecināti, ka, apvienojot spēkus, prasmes un pieredzi, varēsim īstenot ne tikai nozarei nozīmīgas iniciatīvas, bet arī sniegt savu ieguldījumu Jelgavas valstspilsētas un Jelgavas novada attīstībā,” stāsta Jelgavas ēdināšanas un viesmīlības nozares asociācijā.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.