Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē atklāts atpūtas un rotaļu laukums “Saules parks”

18. jūnija rītā svinīgi tika atklāts atpūtas un rotaļu laukums “Saules parks”, kurā pulcējās ģimenes ar bērniem, Dobeles novada viesi un atbalstītāji, ar kuru finansiālo palīdzību veiksmīgi tika realizēts biedrības “Dobeles bērniem” projekts, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Saules parka” atklāšanas dienā bērni tika sagaidīti jau no agra rīta, sniedzot iespēju tiem pirmajiem iemēģināt jauno atpūtas un rotaļu laukumu. Paralēli tam norisinājās basketbola turnīrs un veiklības pārbaudes galda tenisā, kur savus spēkus varēja izmēģināt jebkurš “Saules parka” apmeklētājs.

Multifunkcionālā laukuma oficiālo atklāšanu iesāka biedrības “Dobeles bērniem” valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils, uzrunājot visus klātesošos un izsakot pateicību uzņēmumiem, kuri atbalstījuši projekta realizāciju.

Svinīgo uzrunu teica arī Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis: “Laikā, kad virtuālā realitāte tik ļoti kārdina bērnus un jauniešus, katrs šāds infrastruktūras uzlabojums veicina aktīvu bērnu un pieaugušo socializāciju. Ar modernu un mūsdienīgu skatījumu, šādas vietas Dobeles novadā būs arvien vairāk, par ko ir liels prieks!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālajā tīklošanas vietnē “Facebook” biedrība “Dobeles bērniem” aicināja iedzīvotājus izteikt  savas idejas atpūtas un rotaļu laukuma nosaukuma izveidē.

Par skanīgāko nosaukumu tika izvēlēts “Saules parks”, tā autore bija Dobeles novada iedzīvotāja.

Atpūtas un rotaļu laukums tika izveidots pēc augstiem kvalitātes standartiem. “Saules parks” piemērots ne tikai bērniem, bet arī jauniešiem un pieaugušajiem. Dažāda vecuma bērni  var baudīt priekus rotaļlaukumā, bet jaunieši un pieaugušie var pavadīt laiku, spēlējot ping-pong un galda tenisu. Atsevišķa zona ir ielu vingrotājiem un parkūra cienītājiem, kā arī norobežots laukums, kur nodoties strītbola un minifutbola spēlēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Saules parks” izveide bijusi pateicoties biedrības “Dobeles bērniem” iniciatīvai, Dobeles novada un citu vietu uzņēmumu atbalstam, kopumā 55 uzņēmumi, kā arī Dobeles novada pašvaldībai, lai Dobelē taptu pirmais šāda veida multifunkicionālais laukums.

Biedrība “Dobeles bērniem” dibināta ar mērķi izveidot bērnu un jauniešu vajadzībām atbilstošu, atraktīvu un mūsdienīgu rotaļu laukumu, kur dobelniekiem pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku.

Foto: Vilnis Rasiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.