Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē ceturtdien notiks forums par atbalstu uzņēmējiem

Dobelē ceturtdien, 25.augustā, notiks forums “#AtbalstsUzņēmējiem – impulss jaunam izrāvienam”, kura mērķis ir veidot diskusiju par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai, eksporta un konkurētspējas veicināšanai, informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foruma atklāšanā notiks diskusija “Iespējas pārmaiņām un attīstībai”, kurā piedalīsies EM Uzņēmējdarbības atbalsta departamenta direktore Ilze Lore, AS “Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” (“Altum”) valdes priekšsēdētāja vietnieks Jēkabs Krieviņš, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Klientu apkalpošanas daļas vadītāja Ilga Maļina, Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis (ZZS), kā arī uzņēmējs Valters Bruss.

Forumā EM pārstāvji informēs par Latvijas ekonomikas attīstības tendencēm, iespējām un izaicinājumiem, kas varētu sagaidīt jau tuvākajā laikā, kā arī par viedajām investīcijām uzņēmumu konkurētspējas palielināšanai un ilgtspējīgai attīstībai. Papildus plānots stāstīt par šogad sākto septiņu gadu finanšu plānošanas un atbalsta periodu, kurā būs pieejamas 1,6 miljardu eiro investīcijas cilvēkresursu attīstībai, inovācijām un eksporta veicināšanai.

LIAA pārstāvji uzrunās Zemgales reģiona uzņēmējus par aktuālajiem atbalsta instrumentiem biznesa attīstībai, tostarp par programmu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, kas kalpo kā paplašināts atbalsts uzņēmumiem tirgus pārorientēšanai un starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat forumā “Altum” stāstīs par jau pieejamajiem un drīzumā plānotajiem finanšu instrumentiem uzņēmējiem, kā arī par Trīs jūru iniciatīvas investīciju fondu, kas ir jauna iespēja transporta, enerģētikas un digitalizācijas projektu finansēšanai.

Ar iedvesmas stāstiem klātesošos uzrunās arī reģiona uzņēmēji – SIA “Latvia Packing” un SIA “UPPE”, kuri dalīsies ar pieredzi un atklās viņu panākumu atslēgas veiksmīga biznesa attīstīšanā, pilnveidē, konkurētspējas un eksporta veicināšanā. Latvijas IT klastera pārstāve stāstīs par digitalizācijas sniegtajām iespējām uzņēmuma attīstībā. Savukārt Zemgales uzņēmējdarbības centra kolēģi informēs par Zemgales pašvaldību sniegto atbalstu uzņēmējiem.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem būs iespēja klātienē konsultēties ar “Altum”, LIAA, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmuma dienesta, Lauku atbalsta dienesta, Zemkopības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Zemgales uzņēmējdarbības centra un Dobeles novada pašvaldības ekspertiem.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.