Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē norisināsies tradīcijām bagātākās sacensības svarcelšanā “Vecgada kauss”

27. decembrī Dobeles Sporta hallē norisināsies tradīcijām bagātākās svarcelšanas sacensības Latvijā “Vecgada kauss”. Tās līdz šim norisinājušās jau vairāk nekā 40 reizes. Turnīra mērķis ir popularizēt svarcelšanas sportu Latvijā, īpaši fokusējoties uz jauniešu iesaistīšanu sportā, informē pasākuma rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vecgada kauss” no pulksten 8.00 sāksies ar oficiālo svēršanu, bet no pulksten 10.00 sāksies pašas sacensības. Dalībnieki spēkiem mērosies sekojošajās svara kategorijās: līdz 45kg, 49kg, 55kg, 61kg, 67kg, 73kg, 81kg, 89kg, 96kg un 96kg+. Uzvarētājus katrā svara kategorijā noteiks divcīņas summā.

“Šo gadu mijas turnīru ik gadu sportisti gaida un parasti tas tiek aizvadīts ļoti sirsnīgā gaisotnē. Turnīrs ir īpašs ar to, ka īpaši aicināti tiek piedalīties jaunieši līdz 20 gadu vecumam, kuri aizrāvušies ar svarcelšanu, vai to tikai nesen uzsākuši. Turnīrs vienmēr ir bijis bez maksas, padarot to pieejamu visiem interesentiem. Ņemot vērā, ka turnīrā allaž piedalās daudz jauniešu un tas ir tik tuvu gadu mijai, papildus trīs godalgoto medaļām, tiek sarūpētas īpašas, svētku dāvanas,” par “Vecgada kauss” turnīru stāsta un aicina piedalīties Latvijas Svarcelšanas federācijas vadītājs Viktors Ščerbatihs.

Sacensību galvenais tiesnesis – Leonīds Čupriks. Kausu organizē sporta klubs “Dobeles Atlēts”, Latvijas Svarcelšanas federācija un Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notiek ar ģenerālo atbalstītāju “Grand Credit“ un uzņēmumiem, kas rūpējas par svētku sajūtas radīšanu sacensību laikā un pēc tām.

Atlēti, sūtot e-pastu uz eduards80@inbox.lv, tika aicināti pieteikties sacensībām līdz 17. decembrim, bet fināla pieteikumi tiks pieņemti līdz 26. decembrim.

Foto: Dobeles novada pašvaldība

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.