Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē seminārā informēs par kopējo lauksaimniecības politiku 2023.-2027.gadā

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā šodien pulksten 11 notiks Zemkopības ministrijas (ZM) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) seminārs par Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) stratēģisko plānu 2023.-2027.gadā, aģentūru LETA informē ministrijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Semināru ciklā tiek organizēti kopumā 23 reģionālie pasākumi.

Pasākumu mērķis ir veicināt lauksaimnieku un lauku uzņēmēju izpratni par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem.

Semināros ZM, Lauku atbalsta dienesta (LAD), Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) un LLKC eksperti skaidros atbalsta saņemšanas nosacījumu jauno kārtību un atbildēs uz jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ministrijā atzīmē, ka galvenie jautājumi, par kuriem tiks sniegts skaidrojums, būs tiešo maksājumu vispārīgie nosacījumi, ilgtspēju sekmējošs ienākumu pamatatbalsts, pārdalošais maksājums, saistītais ienākumu atbalsts, agrovide, ekoshēmas, VAAD jaunā lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēma un mēslošanas plāna sagatavošana tajā, laba lauksaimniecības un vides stāvokļa nosacījumi, pieteikšanās kārtība LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmā, izmaiņas atbalsta samazinājuma aprēķinā un konsultantu sniegtais atbalsts.

Nākamais seminārs notiks 3.februārī Ogres tehnikumā.

Tāpat februārī un martā semināri notiks Krāslavas, Rēzeknes, Daugavpils, Preiļu, Jēkabpils, Madonas, Balvu, Limbažu, Valmieras, Aizkraukles, Saldus, Liepājas, Kuldīgas, Talsu un Ventspils novados.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.