Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles Mākslas skolas radošās idejas aizrauj un iedvesmo

Tālākizglītības programmu “Zīmēšana un gleznošana uz un ar netradicionāliem materiāliem” Dobeles Mākslas skolā 14. martā un 4. aprīlī Pirmsskolas jomas pedagogu profesionālās pilnveides kursos apguva 42 Dobeles novada pedagogi. Kursi tika organizēti Dobeles Mākslas skolas skolotājas, Mg.art. un Mg.paed. Intas Paulsones vadībā, kas savukārt šo ideju aizguvusi no Jēkabpils pedagogiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbību pamatā bija mākslas darbu radīšana ar tādiem darbarīkiem, kas reizēm nebūt nevedina uz domu par gleznošanu. Piemēram, slotas, koka ripiņas, nederīgas atlaižu kartes, paštaisītas audumu otas, latvāņu ziedkopas, māju uzkopšanas birstītes u.tml..

Vadītāja atzīst, ka tas bija viņai pašai prieks un gandarījums strādāt ar pedagogiem, bet vienlaikus tas bija arī stāsts par Dobeles Mākslas skolas piedāvājumu un iespējām, lai ieinteresētu pedagogus, kas pastarpināti ir gatavi tālāk ieinteresēt bērnus, kuri laipni gaidīti Mākslas skolā. Priecē skolotājas Intas galvenā atziņa – pedagogs, kurš pats ir radošs un idejās bagāts, spēj to sniegt bērniem. 

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.