Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novada pašvaldība precizē līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai

Dobeles novada pašvaldība ar saistošo noteikumu grozījumiem precizē līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stājušies spēkā grozījumi līdzšinējos Dobeles novada pašvaldības saistošajos noteikumos par līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai. Grozījumi detalizētāk definē, kādām aktivitātēm Dobeles novada pašvaldība var piešķirt līdzfinansējumu un tādā veidā paplašina to personu loku, kuras ir tiesīgas saņemt līdzfinansējumu, precizē līdzfinansējuma maksimālo apmēru un nosaka atskaites formu par paveiktajām labiekārtošanas aktivitātēm, teikts saistošo noteikumu anotācijā.

Ar grozījumiem paredzēts, ka līdzfinansējuma maksimālais apmērs viena projekta realizācijai vienai daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai noteikts ne vairāk kā 5000 eiro, divām vai vairāk daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām ne vairāk kā 10 000 eiro, un var sasniegt 50% no projekta kopējās summas.

Kopējā summa 2023.gadā daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai pašvaldības budžetā ir plānota 70 000 eiro.

Foto: no arhīva

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.