Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā pateiksies sporta un kultūras nozares pārstāvjiem

Lai teiktu paldies sporta un kultūras nozares speciālistiem, pateicoties kuru veiksmīgai darbībai, tiek celta dzīves vides kvalitāte un veicināta Dobeles novada atpazīstamība, jau šodien, 6. janvārī, pulksten 19 Dobeles Sporta centrā tiks aizvadīts pirmais pēc teritoriālās reformas kopīgais svētku pasākums “Dobeles novada Sporta un Kultūras Gada balva 2022,” informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Uz svinīgo apbalvošanas ceremoniju un balli aicināti Dobeles novada sporta un kultūras nozares pārstāvji. Dobeles novada Sporta pārvalde un Kultūras pārvalde, izstrādājot nolikumus aicināja nominēt kolektīvus un personas, kuru sasniegumi sportā ir ar augstiem rezultātiem un kultūrā īpašiem izceļami. Svinīgajā ceremonijā tiks apbalvoti abu pārvalžu īpašo balvu ieguvēji,” stāsta Dobeles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Nadežda Čerpaka.

Sporta laureāta ieguvēji ir sportisti, treneri, komandas, parasportisti, sporta seniori, sporta darba organizatori, kā arī tiks noskaidroti aktīvākie sporta atbalstītāji, labākie sporta pasākumi 2022.gadā.

Kultūras laureāta dalībnieki ir Dobeles novada amatierkolektīvi, kultūras darbinieki, veiksmīgāko kultūras pasākumu veidotāji un kultūras cilvēki, kas profesionāli un enerģiski īstenoja un veidoja jaunus kultūras produktus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras pārvaldes vadītāja akcentē, ka tik plašs nomināciju skaits iecerēts pirmo reizi.

“Sporta un Kultūras Gada balva nenorisinājās divus gadus Covid-19 pandēmijas dēļ. Taču šogad, jaunajā Dobeles novadā, esam lepni, ka svinīgajā pasākumā pulcēsies vēl nebijušu apmeklētāju skaitu, vairāk kā 800 dalībnieku no visa Dobeles novada,” piebilst N.Čerpaka.

Noslēgumā paredzēta Zelta balle ar grupu “Labvēlīgais tips.”

Foto: Dobeles novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.