Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā precizēta līdzfinansējuma piešķiršana nekustamo īpašuma pieslēgšanai komunikācijām

Dobeles novadā precizēta līdzfinansējuma piešķiršana nekustamo īpašuma pieslēgšanai komunikācijām, liecina publikācijā oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības līdzfinansējuma nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai piešķiršanas komisija, izskatot un izvērtējot pieteikumus dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai, konstatējusi, ka nepieciešami jauni saistošie noteikumi, lai pašvaldība varētu sniegt pilnvērtīgāku atbalstu iedzīvotājiem.

Jaunie saistošie noteikumi nosaka Dobeles novada pašvaldības līdzfinansējuma dzīvojamās mājas un dzīvojamās mājas jaunbūves pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai vai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai apmēru, pieteikumu iesniegšanas kārtību un vērtēšanu, līdzfinansējuma piešķiršanas un saņemšanas kārtību.

Līdzfinansējums paredzēts no 75% līdz 90% no izmaksām, sedzot no 1200 līdz 1500 eiro atkarībā no pieslēdzamo komunikāciju veida un komunikācijām pieslēdzamās ēkas veida.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības budžetā kārtējam gadam tiek iekļauti finanšu līdzekļi līdzfinansējuma piešķiršanai atbilstoši pašvaldības budžeta iespējām. 2023.gadā dzīvojamo māju un dzīvojamo māju jaunbūvju pieslēgšanas centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai līdzfinansējumam pašvaldības budžetā ir plānots paredzēt līdzekļus 75 000 eiro.

Foto: Dobeles pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.