Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā reģistrēti 629 iesniegumi apkures pabalstu saņemšanai

Dobeles novadā līdz trešdienas pusdienlaikam reģistrēti 629 iesniegumi apkures pabalstu saņemšanai, LETA informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Elektroniski pieteikties varēja jau kopš sestdienas, 1.oktobra. Jau pirmdienas rītā pašvaldībā bija saņemti vairāk kā simts pieteikumi.

Arī šobrīd lielākā daļa pieteikumu iesniegti, izmantojot portālu “www.epakalpojumi.lv”. Daudz cilvēku nāk uz klātienes iesniegšanas vietām interesēties par pieteikšanās kārtību, jo ne visi saņēmuši izsmeļošu informāciju, neskatoties uz publikācijām pašvaldības informācijas kanālos.

Iesniegumu pieņemšanai apmācīti arī novada bibliotekāri, un centrālajā bibliotēkā iesniegumi jau tiek saņemti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldībā sagaida, ka pavisam varētu saņemt ap 5000 iesniegumu.

Kā ziņots, valdība un Saeima apstiprinājusi vairākus atbalsta instrumentus energoresursu cenu pieauguma kompensēšanai mājsaimniecībām, kas apkurē izmanto koksnes briketes, koksnes granulas un malku, kā arī centralizētās siltumapgādes pakalpojumu. Lai saņemtu šo atbalstu, mājokļa īpašniekam, kopīpašniekam, īrniekam vai tiesiskajam valdītājam ne biežāk kā reizi mēnesī elektroniski, izmantojot pašvaldību e-pakalpojumu portālu “www.epakalpojumi.lv” vai klātienē jāiesniedz pašvaldībai iesniegums.

Atbalstu mājsaimniecībai varēs izmaksāt skaidrā naudā vai pārskaitīt uz iesniegumā norādīto personas konta numuru kredītiestādē vai pasta norēķinu sistēmā. Papildu informācija par šiem atbalsta pasākumiem, kā arī vadlīnijas par energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma atbalsta pasākumu realizāciju pašvaldībās publicētas Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.