Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā skolēniem piešķirs brīvpusdienas

Dobeles novada domes apstiprinātajos saistošajos noteikumos noteiks saņēmēju loks, kas var saņemt pašvaldības finansētās pusdienas skolās, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība vispārējās izglītības un profesionālās izglītības iestāžu izglītojamajiem piešķirs brīvpusdiens visiem 5.-12.klases izglītojamajiem, kas apgūst vispārējās izglītības programmas kādā no pašvaldības dibinājām skolām, kā arī visiem izglītojamajiem, kas apgūst profesionālās vidējās izglītības programmas ar mācību ilgumu četri gadi, un arodizglītības programmas ar mācību ilgumu trīs gadi.

Brīvpusdienas pienāksies arī visiem izglītojamajiem, kas apgūst obligāto pirmsskolas izglītības programmu.

Pašvaldība finansēs brokastis, pusdienas un launagu bērniem 100% apmērā no pašvaldības apstiprinātās ēdināšanas maksas izglītojamajiem, kas apgūst pirmsskolas izglītības programmu, ja bērni ir daudzbērnu ģimenes aprūpē esoši bērni, ārpusģimenes aprūpes institūcijā ievietoti bērni, audžuģimenē ievietoti un aizbildnībā esoši bērni, un bērni, kuriem ir noteikta invaliditāte, informē pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības dibināto izglītības iestāžu 1.-4.klašu izglītojamo pusdienām pašvaldība 100% apmērā sedz starpību starp ēdināšanas pakalpojuma maksu un valsts budžeta piešķirtiem līdzekļiem.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.