Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā šogad pārbūvēs ielas, remontēs skolas un izbūvēs infrastruktūru

SIA “Dobeles enerģija”

Dobeles novadā šogad tiks pārbūvētas ielas ielas, remontētas skolas un izbūvēta infrastruktūra, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Līva Elarte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik ir tehnoloģiskais pārtraukums vairākiem 2022.gadā iesāktiem būvobjektiem, kuri tiks turpināti šogad. Tie ir Jāņa Čakstes un Atmodas ielu pārbūve Dobelē, kā arī ceļa seguma atjaunošana Bikstu, Dobeles un Penkules pagastos.

Šogad plānots sākt Liepu ielas un Hildas Vīkas ielas pārbūvi Dobelē, gājēju celiņa izbūvi Penkulē un Aucē, stāvlaukuma būvniecību Dobelē, pirmsskolas izglītības iestādes “Spodrītis” teritorijā. Tāpat tiks sākta ārējā ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves 2.kārta Miera, Parka un Ābeļu ielās Dobelē.

Plānots nomainīt uz energoefektīvu LED apgaismojumu pašvaldības iestāžu iekštelpu apgaismojumu, ielu un parku apgaismojumu, kā arī vairāku sporta zāļu un sporta halles apgaismojumu. Tiks arī izbūvēts ielu apgaismojums Annenieku pagasta Kaķenieku ciemā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzēti dažādi remonta darbi pašvaldības izglītības iestādēs, šogad plānots izstrādāt Dobeles 1.vidusskolas pārbūves projektu, kas sevī ietvers arī jauna papildus apjoma būvniecību. Remonta darbi plānoti arī sporta, kultūras un sociālā dienesta iestādēs.

Sporta jomā tiek plānota multifunkcionālā sporta laukuma un ēkas pie stadiona Tērvetes ielā 10 pārbūve.

Krimūnu pagastā tiks izbūvēts multifunkcionāls sporta laukums, bet Saules parkā Dobelē basketbola laukumā tiks ieklāts gumijas segums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības uzņēmums SIA “Dobeles enerģija” šobrīd projektē un līdz nākamajai apkures sezonai Dobeles pilsētā plānots izbūvēt centralizētās siltumtrases pieslēgumu Dobeles slimnīcai, Sporta hallei, Dobeles Valsts ģimnāzijai, 1.vidusskolai, peldbaseinam un stadiona infrastruktūrai, kas šobrīd tiek apkurināti ar gāzi. Plānotais ieguvums ir apkures izmaksu samazināšanās.

Foto: no arhīva

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.