Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā turpmāk apkalpos GASO Jelgavas iecirknis

Sākot ar 1. maiju akciju sabiedrības “Gaso” (turpmāk – GASO) Dobeles novada sadales gāzesvadu sistēmas ekspluatāciju, kā arī mājsaimniecību un juridisko klientu apkalpošanu un avārijas izsaukumu apkalpošanu nodrošinās GASO Jelgavas iecirknis. Jelgavas iecirkņa Dobeles apakš iecirkņa pašapkalpošanās centrs Uzvaras ielā 27C, Dobelē tiek slēgts, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klientu apkalpošana klātienē nenotiek. Kā līdz šim, informāciju iespējams saņemt GASO interneta vietnē www.gaso.lv, kā arī zvanot GASO Kontaktu centram pa tālruni 67369938 vai rakstot e-pastu uz info@gaso.lv. Ar GASO Avārijas dienestu var sazināties, zvanot uz 114.

Dokumentu iesniegšanai Jelgavā, 4. līnijā 35 ir iekārtots pašapkalpošanās punkts. Kontaktu centra darba laiks – katru darba dienu no pulksten 8 līdz 18.

AS “Gaso” ir vienīgais dabasgāzes sadales sistēmas operators Latvijā, kas nodrošina dabasgāzes piegādi no pārvades sistēmas līdz gala patērētājiem. Uzņēmums nodrošina sadales infrastruktūras attīstību, dabasgāzes pieslēgumu izbūvi, sistēmas ekspluatāciju un dabasgāzes uzskaiti, kā arī avārijas dienesta darbību. AS “Gaso” ir pilnībā regulēts uzņēmums un darbojas tikai Latvijas teritorijā. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS “Eesti Gaas”.

Foto: dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.