Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novadā veidos Koordinācijas centru

Informācijas apritei ārkārtas situācijās un pašvaldības videonovērošanas sistēmas uzraudzībai Dobeles novadā plānots veidot Koordinācijas centru.

Informācijas apritei ārkārtas situācijās un pašvaldības videonovērošanas sistēmas uzraudzībai Dobeles novadā plānots veidot Koordinācijas centru, aģentūra LETA uzzināja novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koordinācijas centrs iecerēta kā Dobeles novada Pašvaldības policijas struktūrvienība. Tas nodrošinās gan koordinētu informācijas apriti dažādās ārkārtas situācijās un problēmsituāciju koordinēšanā, gan arī vienotu pašvaldības videonovērošanas sistēmas uzraudzību.

Centra koncepcija tiek izstrādāta, īstenojot Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektu “Pārrobežu sadarbība sabiedrisko pakalpojumu drošības un efektivitātes uzlabošanai”.

Izstrādājot koncepciju, pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par sabiedriskās kārtības un drošības situāciju novada teritorijā. Aptaujas mērķis ir izzināt novada iedzīvotāju paradumus un priekšrocības saziņā ar pašvaldību un tās iestādēm situācijās, kas saistītas gan ar drošību, gan ar dažādu nepilnību novēršanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptauju iespējams aizpildīt pašvaldības mājaslapā līdz 28. novembrim.

Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā un ņemti vērā, izstrādājot Dobeles novada pašvaldības Koordinācijas centra koncepciju.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.