Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles pašvaldība palielinās līdzfinansējumu mājokļu pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai

Dobeles pašvaldība nākamgad palielinās līdzfinansējumu mājokļu pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība norāda, ka ir izstrādāta jauna līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību regulējošo saistošo noteikumu redakcija, kas pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas saskaņojuma stāsies spēkā 2023.gadā. Jaunā kārtība paredz pilnvērtīgāku atbalstu iedzīvotājiem, pauda pašvaldībā. Maksimālais līdzfinansējums plānots līdz 1200 eiro līdzšinējo 900 eiro vietā, ja pieslēgumu izbūvi veic vienģimenes dzīvojamām mājām, un līdz 1500 eiro līdzšinējo 1000 eiro vietā gadījumos, kad būvdarbi tiek realizēti, lai izbūvētu pieslēgumu daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai.

Šogad līdz 30.novembrim Dobeles novadā piešķirts līdzfinansējums 57 918 eiro dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.

Apkopojot datus uz 1.decembri, secināts, ka šogad tika pabeigti būvdarbi un realizēti 70 vienģimeņu dzīvojamo māju un vienas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas pieslēgumu izbūve par kopējo summu 54 466 eiro, pauda pašvaldībā. Lielākā daļa pieslēgumu izbūvēti Dobeles un Auces pilsētās (attiecīgi 48 un 17 pieslēgumi). Saņemti trīs pieteikumi no Auru pagasta, bet pa vienam pieteikumam – no Bērzes, Dobeles un Jaunbērzes pagastu iedzīvotājiem.

Foto: Dobeles novada pašvaldība

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.