Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles pilsētas kultūras namā notiks Harija Gulbja lugas “Cīrulīši” pirmizrāde

6. maijā pulksten 19 Dobeles pilsētas kultūras namā notiks Harija Gulbja lugas “Cīrulīši” pirmizrāde, informē Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere Madara Vinkelmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles pilsētas kultūras nama amatierteātris “Smaids” un režisors Aivars Mešķis iestudējis Harija Gulbja lugu “Cīrulīši”. Amatierteātris nepārtraukti darbojas kopš 1942. gada un kopš 2009. gada teātra vadītājs ir Aivars Mešķis.

“Šajā sezonā kolektīvs “Smaids” ir ieguvis daudz jaunu dalībnieku, savā starpā esam draudzīgi un atrasties kolektīvā ir patīkami, kas ļoti priecē. Lai gan parasti iestudējam komēdijas un skečus, šajā sezonā vēlējāmies izmēģināt kaut ko nopietnāku. Kā tas mums būs izdevies, varēsiet novērtēt 6. maijā. Būsiet mīļi gaidīti uz Harijs Gulbis “Cīrulīši” pirmizrādi,” aicina režisors Aivars Mešķis.

“Katrs sapņoja savu sapni, bet mamma par visiem kopā. Tagad jūs esat pieauguši, nemanot sākat jau novecot, bet mamma ir tikpat jauna kā toreiz. Un liekas, viņa pat spētu rotaļāties ar jums, ja jūs būtu uz to spējīgi.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes nopērkamas Dobeles pilsētas kultūras nama kasē un www.bilesuparadize.lv, biļešu cena 5 eiro.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Pasākumu atbalsta Dobeles novada pašvaldība.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.