Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles sporta centru vadīs Sandris Veršakovs

Sandris Veršakovs

Kopš janvāra sākuma jauns vadītājs ir Dobeles sporta centram. Šajā amatā darbu uzsācis dobelnieks, handbola treneris Sandris Veršakovs, informē Dobeles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Leiburga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sandris ilgus gadus ir saistīts ar handbolu. Jau no septiņu gadu vecuma sācis nodarboties ar šo sporta veidu. Viņš bijis Latvijas junioru izlases spēlētājs, pieaugušo izlases kandidāts,  ZRHK “Tenax Dobele” spēlētājs, un nu jau astoņus gadus ir galvenais treneris “Tenax Dobele” komandai, no 2020.-2022.gadam Sandris bija arī Latvijas izlases treneris.

Handbolists dzimis un audzis Dobelē, līdz devītajai klasei arī mācījies, tajā laikā Roberta Eihes 1.vidusskolā. Pēc tam ceļi aizveda uz Murjāņu sporta ģimnāziju (handbola grupu), kuru 2000. gadā pabeidza. Viņš ieguvis arī divas augstākās izglītības.

Jautāts, kas motivēja pieteikties šim amatam, jaunais Sporta centra vadītājs atzīst: “Viss ļoti vienkārši, ieraugot sludinājumu uzreiz sapratu ka pieteikšos, jo visu savu apzināto mūžu esmu par un ap sportu un Dobeles sporta centrā no pirmās atvēršanas dienas esmu pavadījis lielu daļu savas dzīves kā spēlētājs un treneris, tāpēc nebija citu domu. Kad izturēju konkursu, grūtākais bija paziņot savam iepriekšējam darba devējam, pie kura biju nostrādājis 12 gadus, bet uzkrātā pieredze tur, palīdzēs man šajā jaunajā izaicinājumā.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par pirmajām dienām jaunajā amatā vadītājs stāsta, ka esot daudz informācijas, daudz jauna, bet arī “sajūta ka dari to, kas tev patīk, jo tavs pamatdarbs un sirdslieta ir saistīts ar vienu nozari – sportu.”

“Sporta centrs ir kā dzīvs organisms, visu laiku kaut kas mainās, notiek nepārtraukta kustība. Šobrīd jāturpina iesāktie projekti, stadiona pārbūve un citi mazāki iesāktie projekti, protams, ir arī citas domas idejas, bet par to vēl agri runāt,” par nākotnes plāniem piesardzīgi izsakās jaunais Dobeles sporta centra vadītājs.

Foto: No S.Veršakova personīgā albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.