Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles Valsts ģimnāzijas jaunieši tiekas ar Saeimas priekšsēdētāju

9. decembra pēcpusdienā Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni tikās ar Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu, lai pārrunātu ar jauniešiem viņu interesējošos jautājumus par politisko ikdienu Saeimā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunas laikā Daiga Mieriņa iepazīstināja jauniešus ar priekšsēdētājas veicamajiem amata darba pienākumiem un atbildēja uz dažādiem interesējošiem jauniešu jautājumiem.

Saeimas priekšsēdētāja aktualizēja jautājumu jauniešu vidū, vai būtu nepieciešams ieviest likumu, kas noteiktu iespēju doties uz Saeimas vēlēšanām balsot jauniešiem no 16 gadu vecuma. Tomēr jauniešu viedokļi par šo bija atšķirīgi.

Pēc sarunas ar skolēniem, Dobeles Valsts ģimnāzijas direktore Inese Didže kopā ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Ivaru Gorski un Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu izstaigāja Dabaszinātņu mācība centra telpas, kura laikā viesi tika iepazīstināti gan ar mācību telpām, gan ar specializēto aprīkojumu, kas sniedz iespēju skolotājiem veikt kvalitatīvāku mācību procesu un sagatavot jauniešus dažādām mācību olimpiādēm un studijām augstskolās. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.