Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Driksas ielā Jelgavā iedegta labo domu Eņģeļu egle

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Driksas ielas gājēju posmā jau tradicionāli iedegta un izrotāta labo domu Eņģeļu egle, kas simboliski vēsta, ka Jelgavā mājo labas domas un cerība.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Driksas ielas gājēju posmā jau tradicionāli iedegta un izrotāta labo domu Eņģeļu egle, kas simboliski vēsta, ka Jelgavā mājo labas domas un cerība. Eglē iekārti vairāk nekā 100 labo domu eņģeļi. Eņģeļus eglē iekāra arī Jelgavas pilsētas vadība, sūtot labas domas iedzīvotājiem, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koka eņģeļus, kas ir kā sveiciens no Jelgavas izglītības iestādēm, aicinot darīt labus darbus, veidojis jaunrades nama “Junda” kolektīvs. Izmantojot CNC lāzergriezēju no saplākšņa izgatavoti 100 mazi eņģeļi un astoņi izmēros lielāki eņģeļi ar Jelgavas logo.

“Tradicionāli Eņģeļu egles iedegšana bija simbolisks labdarības akcijas noslēgums, kurā ikviens tika aicināts ziedot pārtikas produktus vai citas noderīgas lietas pilsētas vientuļajiem pensionāriem, bērniem ar īpašām vajadzībām, kā arī bērniem no maznodrošinātām ģimenēm. Šogad, epidemioloģiskās situācijas un dažādu ierobežojumu dēļ, kopīga labdarības akcija izpaliek, taču mēs aicinām skolēnus un ģimenes vairot labo individuāli. Lai tomēr daļa no tradīcijas saglabātos, Driksas ielā ir iedegta Enģeļu egle, sūtot labas domas jelgavniekiem šajā trauksmainajā laikā un aicinot neaizmirst par labiem darbiem,” tā Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Tija Aleksandrova.    

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.