Dublieri otro reizi sezonā izcīna uzvaru ar 7 gūtiem vārtiem

Virslīgas komandas dublieri “FS Jelgava-2” sestdien izbraukumā ar rezultātu 7:0 (3:0; 4:0) pārspēja FK “Karosta”, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīrā. Ar diviem vārtu guvumiem spēlē izcēlies jelgavnieku pussargs Kristers Pantelejevs.

Uz Liepāju kopā ar jauniešiem devās arī tie futbolisti, kurus regulāri redzam uz Virslīgas komandas rezervistu soliņa, bet tie netiek pie spēļu laika. Dublieru sastāvā viņiem bija iespēja likvidēt šo trūkumu un kārtējo reizi parādīt treneriem savu gatavību piedalīties Latvijas augstākā līmeņa futbola turnīrā.

Spēlē pret FK “Karosta” dublieru komandu vadībā izvirzīja tieši šie perspektīvie “FS Jelgava” futbola akadēmijas audzēkņi, kuri pirmajā puslaikā guva trīs vārtus. 22. minūtē precīzs bija Kristers Pantelejevs, 40. minūtē – Artūrs Janovskis, bet 43. minūtē – Andris Liepnieks – 3:0.

Liepājnieki otrajā puslaikā ar maiņām centās mainīt spēles gaitu, bet jelgavnieki piespieda laukuma saimniekus 51. minūtē raidīt bumbu savos vārtos, 57. minūtē bumbu vārtos atkārtoti raidīja Kristers Panelejevs, bet 59. minūtē pirmos sezonas vārtus guva Markuss Ivanovs – 6:0.

Sasniedzot šo rezultātu “FS Jelgava-2” treneri deva iespēju spēlēt visiem rezervistiem un dot atpūtu tiem, kuriem svētdien bija jādodas uz Virslīgas spēli. 74. minūtē Kristeru Pantelejevu nomainījušais Kristers Zuševics, gūstot savus otros sezonas vārtus, pielika punktu šai cīņai – 7:0.

Izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas, “FS Jelgava-2” saglabā savu pirmo pozīciju “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīrā ar 9 punktiem. Nākošajā spēlē jelgavnieki tiksies ar saviem tuvākiem sekotājiem turnīra tabulā – FK “Ķekava/Auda”, kura no tiem atpaliek par 2 punktiem.

Ķekavnieki sezonas ievadā pārspēja “Dienvidkurzems SS” ar rezultātu 2:1 un FK “Union” ar rezultātu 3:2. Neizšķirtu spēli viņi aizvadīja ar citu Jelgavas komandu JFC “Viola” – 1:1.

2023. gada sezonā dublieri ar FK “Ķekava/Auda” tikās divreiz un abās izcīnīja uzvaras – 4:2 un 3:2.

Par prieku Jelgavas iedzīvotājiem svarīga spēle 12. maijā tiks aizvadīta “FS Jelgava” sporta bāzē plkst. 16:00. Ieeja uz spēli ir par brīvu un visi interesenti tiek aicināti atbalstīt jaunos futbolistus.

Komandu sastāvi

FK “Karosta”: 16 Aleksandrs Bratkovs (G), 99 Jānis Vilnītis (25 Kārlis Kristholds 66′), 4 Kristers Slūka (24 Dāvis Jēkabsons 46′), 6 Ēriks Melbergs (2 Elvis Ašmanis 76′), 7 Aleksis Kristaps Rozenbergs (21 Raivis Svilis 46′), 17 Remirs Moseičenko, 9 Daniels Sērmoliņš, 14 Endijs Šlampe, 11 Ivo Skripko (C) (15 Ričards Auznieks 46′), 23 Juris Kučma (13 Aleksandrs Mironovs 66′, 8 Nauris Dobelis (20 Edgars Laugalis 66′); rezervisti: 22 Ričards Eļbe; galvenais treneris: Ingus Lukovičs.

“FS Jelgava-2”: 13 Mārtiņš Veļika (G), 29 Gļebs Kačanovs (16 Dāvis Cālbergs 60′), 80 Mārcis Šusts (5 Kristiāns Bernāns 65′), 99 Markuss Ivanovs (C), 97 Kristiāns Kotovs, 70 Artūrs Janovskis (23 Dāvis Mūrnieks 60′), 7 Andris Liepnieks (22 Bruno Vanags 65′), 4 Edgars Brūniņš, 10 Ādams Dreimanis (12 Ralfs Burkāns 46′), 79 Valters Laiviņš (14 Valters Bērziņš 65′), 15 Kristers Pantelejevs (6 Kristers Zuševics 60′); galvenais treneris: Anatolii Sidenko.