Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dziedāšana un dejošana dod drosmi runāt

BĒRNU UN JAUNIEŠU muzikālā teātra “Nianse” vadītāja Ingūna Lipska kopā ar savām audzēknēm. FOTO NO INGŪNAS LIPSKAS PERSONĪGĀ ALBUMA

“Katram bērnam un katram cilvēkam noteikti ir kāds talants, kas tikai ir jāatrod un jāattīsta. Latvijā bērniem vēlme un varēšana dziedāt noteikti ir augstāka par vidējo rādītāju pasaulē. Tā noteikti ir paaudžu paaudzēs ieaudzinātā mūzikas mīlestība un arī talantīgie mūzikas skolotāji, kas iedvesmo dziedāt,” ir pārliecināta bērnu un jauniešu muzikālā teātra “Nianse” vadītāja Ingūna Lipska. Pēc viņas pieredzes, iemācīt dziedāt var jebkuram bērnam, tikai, protams, jautājums – kādā līmenī. Katrs jau nekļūs par operdziedātāju, bet balsi noturēt korī varēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedalās konkursos

“Nianse” Ozolnieku Tautas namā darbojas jau kopš 2004. gada, un tajā dziedāšanu, dejas un aktiermākslu apgūst bērni trīs līdz divpadsmit gadu vecumā. Dziedāt gribētāji uz Ozolniekiem brauc arī no Jelgavas pilsētas, novada un pat no Jūrmalas un Cēsīm. Pirmā izrāde, kas iestudēta, bija “Ziemassvētku saldā pasaka”, un tai sekoja daudzas citas krāsainas un muzikālas izrādes.

Visu rakstu varat izlasīt 5. janvāra laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Raksta autore: Ingrīda Neusa-Luca

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.