Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dziedātāja Dārta Stepanova laidusi klajā trešo singlu “Zelta važas”(VIDEO)

Savu trešo singlu laidusi klajā dziedātāja Dārta Stepanova. Tas saucas “Zelta važas,” un tā mūzikas autors un producents ir Valters Pūce, līdzproducējot arī grupas “Dagamba” bundziniekam Artūram Jermakam. Dziesmas vārdus sarakstījis dzejnieks Marts Pujāts. Jaunajam singlam tapis arī videoklips, ko režisējusi Dace Pūce, informē mediju un pasākumu komunikācijas speciālists Kaspars Zaviļeiskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sadarbību ar grupas “Dagamba” vadītāju Valteru Pūci jaunā dziedātāja Dārta Stepanova uzsāka jau pērn, kad tika laisti klajā pirmie divi viņas singli – “Tālāk jāiet” un “Brīnumzeme”. Pirmais singls pat kļuva par vienu no piecām visvairāk atskaņotajām dziesmām Latvijas radiostacijās 2021. gadā.

“Patiesi priecājos, ka mūsu sadarbība veiksmīgi turpinās, un Valters man, jaunam izpildītājam uztic savu mūziku,” saka Dārta. “Dziesmas pamatvēstījums ir laiks, kura esamību mēs savā ikdienas rutīnā un steigā tā īsti nenovērtējam. “Zelta važas” ir salīdzinājums ar blakusesošajiem kārdinājumiem, kuros mēs nepārtraukti pazūdam. Tāpēc šis ir kā aicinājums apstāties, novērtēt savu dzīvi un sākt dzīvot tieši šeit un tagad. Marta Pujāta izjustā lirika precīzi atspoguļo šo zaudētā laika sajūtu.”

Singla “Zelta važas” neparastā videoklipa tapšanā tā režisore Dace Pūce iesaistīja vairāk nekā 60 cilvēkus. “Dace man lika izkāpt no komforta zonas, lauzt savus pieņēmumus par to, kā atspoguļot laiku, kā arī iejusties sev neierastos tēlos,” piebilst Dārta. “Sākotnēji viņas idejas likās trakas, taču klipa tapšana bija ļoti aizraujoša, un galarezultātā mūsu skatījumi pilnībā sakrīt.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šis mūzikas video ir stāsts par meiteni ar superspējām,” turpina Dace Pūce. “Galvenā varone grib apstāties un beigt palīdzēt svešiem cilvēkiem viņu nelaimēs. Viņa ir nogurusi no šīm “zelta važām”, bet kāds no augšas visu laiku viņu vēro. Šis kāds viņai piegādā jaunus negadījumus un par to saldi pasmejas…”

Jaunā videoklipa uzņemšanu atbalstīja “LED Unit – Virtual Production Studio”, “Arkogints”, “SDG”, “Burka M”, “Pica LuLū”, “Mangaļi” (“Cido Grupa”), “Kalnciema Ezītis miglā” un vēl citi.

Dziedātāja Dārta Stepanova uz skatuves ir jau nedaudz vairāk kā desmit gadus. Viņa ieguvusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada apbalvojumu “Zelta Mikrofons” un vēl citas vērā ņemamas atzinības kā Latvijā, tā ārvalstīs. Līdz šim sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā grupa “Menuets”, Marts Kristiāns Kalniņš, Karīna Tatarinova, Agnese Rakovska, Jānis Aišpurs, grupa “DAGAMBA” un vēl citiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā dziesma tapusi studijā “AMFO”. Skaņas pēcapstrāde veikta Somijā. Miksu veidojis Jesse Vainio, bet māsterversiju – Svante Forsbäck.

Singls “Zelta važas” noklausāms lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams labākajās Latvijas radiostacijās.

Saites

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spotify: https://open.spotify.com/album/0i27BFu0jnQeAnk4YczuGV?si=otKldv0HR9qfBeGRXDsZ2w

Dārtas mūziķa profils Facebook: https://www.facebook.com/dartastepanovaofficial/

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dārtas profils Instagram: https://www.instagram.com/darta_music/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.