Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dzīvē apdomīgāks nekā seriālā

Saruna ar seriāla “Nemīlētie” Pāvela lomas atveidotāju aktieri Aleksandru Maļikovu
Februāra sākumā kanālā TV3 ar jaunu sezonu atgriezās pašmāju seriāls “Nemīlētie”. Ceturtā sezona skatītājus ne tikai ievelk vēl nebijušās intrigās un mīklainos notikumos, bet arī iepazīstina ar veselu plejādi jaunu personāžu. Viens no tiem ir Pāvels, kurš seriālā parādījās marta sākumā. Viņa lomu atveido Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris Aleksandrs Maļikovs.
Aleksandrs Maļikovs teātrī strādā jau četrpadsmito sezonu. Latvijā Aleksandrs ieradās no Karēlijas galvaspilsētas Petrozavodskas un šajā laikā sevi izpaudis ne tikai uz skatuves – viņš rosīgi darbojās biedrības ”Dzīvnieku brīvība” aktivitātēs, piedalījās telefonakcijā, kuras laikā zvanīja Rīgas senioriem, sniedzot informāciju par vakcināciju, ar teātra kolektīvu bija protestētāju rindās pret karu Ukrainā.
Aleksandra seriālā atveidotais varonis Pāvels ir Letīcijas, meitenes, kura grib atriebt savu brāli, līgavainis. Pret Letīciju viņš jūt beznosacījumu mīlestību un viņas dēļ ir gatavs uz visu – iesaistās bīstamās spēlītēs, riskē, staigā pa naža asmeni tikai savas mīļotās sievietes dēļ. Viņš vienmēr visu cenšas izdarīt perfekti, taču ir kā nelaimes putns – vienmēr kaut kas noiet greizi. Letīcijas dēļ Pāvels ir gatavs pat nogalināt.
Mūsu saruna ar Aleksandru, kura noris latviešu valodā, ne tikai par seriālu.
Teātris izkonkurē matemātiku
– Vai tavā ģimenē kāds ir saistīts ar teātri?
Nē, neviens. Atklāti sakot, vecāki bija šokā, kad uzzināja par šādu manu lēmumu, jo es mācījos vislabākajā skolā ar matemātikas novirzienu. Paralēli mācībām darbojos arī dramatiskajā pulciņā. Pusgadu pirms skolas beigām uzrakstīju pasaku, to iestudēju, un pats arī spēlēju galveno lomu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.