Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dzīvesziņas un arodu sēta aicina uz dažādām aktivitātēm

Līdz 31. maijam Dzīvesziņas un arodu sēta, Vecpilsētas ielā 2, aicina skolēnu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu grupas, kā arī ģimenes un draugu kompānijas uz aizraujošām meistarklasēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz ar pavasara atnākšanu Dzīvesziņas un arodu sētas SIA “Austras raksti” saimnieces aicina skolas un pirmsskolas izglītības iestādes pieteikt bērnu grupas izglītojošām meistarklasēm. Nodarbībā “Pankūku cepšana uz uguns plīts” skolēni un bērni varēs ne tikai mieloties ar pankūkām, bet arī klausīties stāstus par norisēm dabā. Savukārt nodarbībā “Galda klāšanas kultūras pamati” bērni iegūs vērtīgas zināšanas par galda klāšanas niansēm, kā arī apgūs salvešu locīšanas prasmes. Dalība nodarbībā 5 eiro no bērna.

Nodarbībā “Maizes cepšana maizes krāsnī” dalībniekiem būs iespēja izzināt maizes cepšanas tradīcijas un pašiem veidot savu kukulīti. Maizes cepšanas meistarklase pieejama ne tikai skolēnu un bērnudārzu audzēkņu grupām, bet arī ģimenēm un draugu kompānijām sākot no pieciem līdz 15 cilvēkiem. Dalības maksa 7 eiro bērniem līdz 18 gadu vecumam, 10 eiro pieaugušajiem.

Līdz pat 31.maijam ir iespēja apskatīt izstādi “Šalle Latvijai”. Tur apskatāma 176 metrus garā šalle, kuras adīšanā piedalījās adītājas no visiem Latvijas novadiem, kā arī adītājas no Lielbritānijas un Eiropas latviešu diasporām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Individuālajiem apmeklētājiem Dzīvesziņas un arodu sēta pieejama no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 10 līdz 15. Ieejas maksa pieaugušajiem 5 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem 2 eiro, ģimenes biļete 10 eiro. Savukārt ekskursijas gan individuāli, gan grupām iespējams pieteikt iepriekš pa tālruni 29116210 vai rakstot uz e-pastu: lvu.austrasraksti@gmail.com

Dzīvesziņas un arodu sētā atrodas arī keramikas darbnīca, kur ikviens interesents, iepriekš piesakoties, aicināts darboties radošajās nodarbībās, noklausīties lekciju par mālu vai keramiķes pavadībā iepazīt darbnīcu. Keramikas darbnīcas darba laiks otrdienās no 10 līdz 18, trešdienās no 10 līdz 20:30, piektdienās no 10 līdz 18, sestdienās no 12 līdz 20:30 un svētdienās no 12 līdz 15. Pieteikties ekskursijai un meistarklasēm iespējams pa tālruni 28471891 vai e-pastu vecpilseta@jelgava.lv

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.