Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Eco Baltia vide” klientus aicina bez maksas nodot nokalpojušo elektrotehniku un nokaltušās eglītes

No šodienas vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina savus klientus otrreizējā pārstrādē bez maksas nodot savu laiku nokalpojušo elektrotehniku un nokaltušās Ziemassvētku eglītes.

No šodienas vides apsaimniekošanas uzņēmumi SIA “Eco Baltia vide” un Siguldas pilsētas SIA “Jumis” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina savus klientus otrreizējā pārstrādē bez maksas nodot savu laiku nokalpojušo elektrotehniku un nokaltušās Ziemassvētku eglītes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūru LETA informēja AS “Eco Baltia” sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Zvaigzne, akcija notiks no šodienas līdz 31.janvārim.

“Eco Baltia” vides apsaimniekošanas sektora vadītājs Jānis Aizbalts aicināja atcerēties, ka svētki nebalstās tikai uz jaunākās modes dāvanu pasniegšanu vai svecīšu iedegšanu eglītēs.

“Ziemassvētkos dāvanām mūsdienu pasaulē nozīme ir palielinājusies. Kurš gan nevēlas zem eglītes ieraudzīt kādu jaudīgu un ilgi gaidītu elektroierīci un citu modernu ikdienas gaitās nepieciešamu lietu? Tomēr vērts atcerēties, ka svētku laikā konteineros atkritumu apjoms tikai palielinās, un tajos savas gaitas itin bieži beidz arī nozaļojusī eglīte vai elektroierīce, kas pēc dāvanu saņemšanas aizstāta ar jaunu,” paudis Aizbalts, piebilstot, ka, lai no svētkiem atvadītos cieņpilni un videi draudzīgi, uzņēmuma klienti tiek aicināti savas nevajadzīgās lietas sašķirot un no tām atbrīvoties ar atbildību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas laikā “Eco Baltia vide” klienti var pieteikties elektrotehnikas un eglītes bezmaksas savākšanai no savas mājsaimniecības vai uzņēmuma adreses. Katrs iedzīvotājs izvešanai var pieteikt vienu eglīti, savukārt nododamās elektrotehnikas daudzums ir neierobežots.

Akcijā var nodot abas lietas kopā vai atsevišķi. Savukārt “Jumis” klienti eglītes un tehniku bez maksas var nodot šķirošanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas novadā, turpretī elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecībām “Jumis” organizēs konkrētos datumos pēc pieteikuma. Pēc akcijas norises uzņēmumi eglīšu savākšanu no klientiem nodrošinās par nelielu samaksu.

Nokaltušo eglīšu un nevajadzīgās elektrotehnikas bezmaksas savākšana notiks Rīgas Ziemeļu rajonā un Vidzemes priekšpilsētā, Salaspilī, Ādažos, Mārupē, Babītē, Aucē, Tērvetē, Vecumniekos, Saldū, Brocēnos, Liepājā, Grobiņā, Siguldā un Mālpilī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat eglītes un veco tehniku novadu iedzīvotāji var nogādāt šķirošanas laukumā – Saldū, Dzirnavu ielā 30, Liepājā, Ezermalas ielā 11, Ādažu novadā “Kadagas attīrīšanas ietaises”, Salaspilī, Rīgas ielā 115 un Siguldas novadā, “Zemdegas”.

Aizbalts atgādināja, ka atbrīvoties no svētku eglītēm iespējams arī citos videi draudzīgos veidos. Piemēram, nokaltušo eglīti var izmantot kā kurināmo mājas apsildei. Ja eglīte vēl nav pavisam nozaļojusi, tās var tikt pieņemtas kā uzturviela arī, piemēram, briežu dārzos, par ko var noskaidrot, sazinoties ar konkrēto saimniecību.

“Galvenais panākt, lai pēc iespējas mazāk nevajadzīgo lietu nonāktu sadzīves atkritumos un pēc tam poligonā. Turklāt atkritumu šķirošanai un pareizai to apsaimniekošanai tuvākajos gados būs vēl lielāka nozīme, jo jau no nākamā gada par nešķiroto atkritumu noglabāšanu būs jāmaksā vairāk,” aicināja Aizbalts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AS “Eco Baltia” kopējie ieņēmumi pērn palielinājās par 6%, sasniedzot 75 miljonus eiro. “Eco Baltia” grupā ietilpst Latvijas Zaļais punkts, vides apsaimniekošanas uzņēmumi SIA “Eco Baltia vide”, Siguldas pilsētas uzņēmums “Jumis” un “Ecoservice”, kā arī pārstrādes uzņēmumi AS “PET Baltija” un SIA “Nordic Plast”.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.