Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Eglītes bez maksas var nodot arī dalīto atkritumu savākšanas laukumos un “Gren”

Pēc svētkiem jelgavnieki eglītes bez maksas aicināti nodot dalīto atkritumu savākšanas laukumos Ganību ielā 84, Salnas ielā 20 vai Paula Lejiņa ielā 6 vai no 2. līdz 16. janvārim nogādāt stāvlaukumā pie “Gren” biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A.

Pēc svētkiem jelgavnieki eglītes bez maksas aicināti nodot dalīto atkritumu savākšanas laukumos Ganību ielā 84, Salnas ielā 20 vai Paula Lejiņa ielā 6 vai no 2. līdz 16. janvārim nogādāt stāvlaukumā pie “Gren” biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Zemgales EKO” valdes loceklis Aleksejs Jankovskis norāda, ka iedzīvotāji eglītes, kas rotājušas māju, iestādi vai uzņēmumu, pēc svētkiem aicināti nogādāt dalīto atkritumu savāšanas laukumos, kur tās tiks pieņemtas bez maksas. “Iedzīvotājiem gan jāņem vērā, ka laukumos tiek pieņemtas eglītes bez iepakojuma un rotājumiem,” tā A.Jankovskis. Laukuma Ganību ielā 84 darba laiks: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 8 līdz 17, sestdienās no pulksten 9 līdz 14, bet svētdienās laukums ir slēgts. Dalīto atkritumu savāšanas laukumi Paula Lejiņa un Salnas ielā strādā no otrdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 19, pirmdienās tie ir slēgti. Jāuzsver gan, ka arī svētku dienās dalīto atkritumu savākšanas laukumi būs slēgti.

Jau trešo gadu no 2. līdz 16. janvārim akciju “Atnes savu Ziemassvētku eglīti un sasildi Jelgavu!” rīkos Jelgavas siltumapgādes uzņēmums. Šajā laikā stāvlaukumā pie “Gren” biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A būs novietots speciāls konteiners, kurā iedzīvotāji un uzņēmēji bez maksas varēs nodot pārstrādei savu svētku eglīti. Eglītes tiks izžāvētas, sašķeldotas un izmantotas enerģijas ražošanai biomasas koģenerācijas stacijā. Pirms ievietošanas konteinerā eglītei jānoņem visi svētku rotājumi, kā arī iepakojums, kas izmantots, eglīti transportējot. Divus iepriekšējos gadus ar eglītēm pēc svētkiem tika piepildīts 34 kubikmetrus liels šķeldas konteiners.

No 27. decembra līdz 21. janvārim arī atkritumu poligonā “Brakšķi” būs novietots konteiners, kurā bez maksas varēs atstāt eglītes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavnieki pēc svētkiem vienu eglīti bez maksas drīkst novietot arī pie saviem atkritumu konteineriem.

Foto: Jelgava.lv un Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.