Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

EM: Janvārī ar Covid-19 visbiežāk slimoja tirdzniecībā, valsts pārvaldē un aizsardzībā strādājošie

No 1.janvāra līdz 23.janvārim ar Covid-19 visbiežāk slimoja tirdzniecībā, valsts pārvaldē un aizsardzībā strādājošie, kā arī apstrādes rūpniecībā nodarbinātie, liecina Ekonomikas ministrijas (EM) publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp saslimušajiem attiecīgajā periodā bija nedaudz vairāk kā 6000 tirdzniecībā strādājošo, apmēram 5000 valsts pārvaldē un aizsardzībā nodarbināto, kā arī nepilni 4000 apstrādes rūpniecībā strādājošo.

Vienlaikus minētajā laika periodā lielākais ar Covid-19 saslimušo īpatsvars bija finanšu un apdrošināšanas pakalpojumu nozarē – šajā nozarē ar Covid-19 janvārī slimoja 5,3% no nozarē strādājošajiem, kamēr izglītībā un arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā – 4,3%. 

Nedaudz mazāks saslimušo īpatsvars bija veselībā un sociālajā aprūpē, kur ar Covid-19 slimoja 3,9% no nozarē strādājošajiem, tāpat izmitināšanas un ēdināšanas nozarē šajā periodā slimoja 3,9% strādājošo, kā arī šāds ar Covid-19 slimojošo īpatsvars bija profesionālo, zinātnisko un tehnisko pakalpojumu nozarē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mākslas, izklaides un atpūtas nozarē minētajā laikā ar Covid-19 slimoja 3,8% no nozarē strādājošajiem, tirdzniecībā – 3,6%, lauksaimniecībā un mežsaimniecībā – 3,4%, valsts pārvaldē un aizsardzībā – 3,4%, administratīvo un apkalpojošo dienestu nozarē – 3,4%, nekustamo īpašumu nozarē – 3,3%, transporta un uzglabāšanas nozarē – 2,9%, savukārt apstrādes rūpniecībā un arī būvniecībā – 2,8%.

Pēc aģentūras LETA aprēķiniem, kopš Covid-19 pandēmijas sākumā šī slimība Latvijā laboratoriski apstiprināta 401 792 cilvēkiem. Kopumā līdz šim Latvijā miruši 4888 ar Covid-19 inficēti cilvēki.

Teksts: LETA

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.