Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Energokrīzes ietekmē Jelgavas tirgus no 1. aprīļa nedaudz paaugstina nomas maksu par tirdzniecības vietām

SIA “Jelgavas tirgus” informē, ka no 1. aprīļa, lai uzņēmums spētu segt arvien pieaugošās komunālo pakalpojumu un citas apsaimniekošanas izmaksas, nedaudz pieaugs nomas maksa par āra tirdzniecības vietu. Taču arī pēc nomas maksas paaugstināšanas Jelgavas tirgū maksimālā maksa par āra tirdzniecības vietu būs viena no lētākajām valstī – 4,50 eiro par metru diennaktī, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nomas maksa Jelgavas tirgū nav mainīta kopš 2017. gada, un plānojām to atstāt nemainīgu līdz pat jaunā tirgus būvniecības pabeigšanai. Taču diemžēl šā brīža energokrīzē esam spiesti nomas maksu paaugstināt, lai spētu segt arvien pieaugošās komunālo pakalpojumu izmaksas – elektrības, ūdensapgādes, apsardzes un citas. Piemēram, maksa par elektroenerģiju uzņēmumam ir pieaugusi divas reizes,” nepieciešamību paaugstināt nomas maksu, skaidro SIA “Jelgavas tirgus” direktors Andris Vaišļa.

Latvijā vidēji dažāds tirgos āra tirdzniecības vieta maksā no 5 līdz 7 eiro par metru diennaktī, bet Rīgā – sākot no 10 eiro par metru diennaktī.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.