Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ērta un mūsdienīga biroja iekārtošana ar biroja krēslu palīdzību

Lai iekārtotu ērtu un mūsdienīgu biroju, vairs nepietiek tikai ar formālu darba galdu, dokumentu skapju un biroja krēslu izvietošanu telpā, jo biroja iekārtojums ir kļuvis par nozīmīgu pozitīvas darba vides aspektu. Tādēļ daudz lielāka uzmanība tiek veltīta biroja iekārtojuma zonēšanai atbilstoši biroja darba stilam.

Šī zonēšana tiek plānota elastīgi pielāgojamās biroja mēbeļu grupās, kur krēsli birojam nozīmē ne tikai tradicionālus ofisa krēslus pie darba galda vai konferenču zālē, bet gan ērtus atpūtas krēslus ar dziļām atzveltnēm, solus un mīksto mēbeļu grupas. Tas viss palīdz veidot dažāda izmēra kopdarbības un sarunu veicinošas zonas darbiniekiem. Šāda iekārtojuma mērķis ir izveidot drošu un daudzveidīgi pielietojamu telpu, ko ir iespējams ērti pielāgot dažādām aktivitātēm.

Biroja krēsli pie darba galda

Svarīgākie aspekti biroja krēslu izvēlē ir to ergonomiskums un spēja pielāgot biroja krēslu darbinieka augumam.

Ja individuāli pielāgojumi palīdz ieņemt pareizu darba pozīciju pie datorgalda, mazinot diskomfortu, tad ergonomiska mugurkaula izliekumam atbilstoša krēsla atzveltne un roku balsti mazinās nogurumu kakla un plecu zonās.

Atpūtas krēslu veidota sarunu zona

Mūsdienīga biroja iekārtojuma svaigākā tendence ir veidot atpūtas krēslu grupas individuālu sarunu risināšanai. Visbiežāk šādam mērķim tiek izmantoti divi atpūtas krēsli ar dziļām atzveltnēm un akustiku slāpējošiem mēbeļu audumiem, kas novietoti viens otram pretī.

Dziļās atzveltnes un mēbeļu audumu slāpējošās īpašības samazina traucējošo apkārtnes fonu, lai sarunas vai neformālas intervijas varētu norisināties netraucēti. 

Sēdmēbeļu veidotas sadarbības zonas

Savstarpējā sadarbība darbinieku vidū veicina darba produktivitāti un paātrina problēmu risināšanu, tādēļ korporatīvajā vidē tiek īpaši veicināti dažādi sadarbības formāti.

Telpā stratēģiski izvietotu dīvānu un atpūtas krēslu grupas ar nelieliem sānu galdiņiem veido neformālu sapulču telpas, kurās brīvi un nepiespiesti darbinieki var apspriest potenciālos risinājumus un svarīgākās aktualitātes. 

Visu nepieciešamo mūsdienīga un funkcionāli ērta biroja iekārtošanai ir iespējams iegādāties mēbeļu salonā “Kate”. Salona daudzveidīgā un kvalitatīvā biroja mēbeļu klāstā ir gan krēsli birojam, galdi un plaukti, gan biroja virtuves un starpsienas. Ieskatieties www.kate.lv, kur varēsiet atrast visu mūsdienīga un ērta biroja iekārtošanai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.