Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

(FOTO) Pilsēta uzposta Lieldienām

Tuvojoties Lieldienām, Jelgavā izvietotas svētku dekorācijas – zaķis, krāsainas olas, statīvi ar daudzkrāsainiem karogiem, īpaši fotorāmji un stilizētas “ligzdas”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad Lieldienu dekoros izmantota jauna stilistika un pilsētvidē izvietoti dekori vienotā noskaņā, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”. Hercoga Jēkaba laukumu rotā deviņas dažāda izmēra krāsainas olas, Lieldienu zaķis un lielformāta fotorāmis ar Jelgavas pilsētas siluetu un logo. Driksas ielā līdztekus lielformāta fotorāmim pilsētniekus priecē lampiņu virtenes un krāsu vimpeļi. Pērnavas ielā, Loka maģistrālē, Pasta ielas satiksmes kustības rotācijas aplī un Vecpilsētas ielā izvietoti jauni statīvi ar daudzkrāsainiem karogiem, bet Pasta salā pavasara saulē iemirdzas sešas lielas un septiņas mazākas Lieldienu olas. Dobeles šosejas pļavā pie Mīlestības alejas, Satiksmes ielā, Lietuvas šosejas krustojumā ar Miera ielu un Kalnciema ceļa krustojumā ar Veco ceļu svētku akcentus ienes kopumā 15 krāsainas olas, un katrā no šīm četrām vietām izvietots arī jauns dekors – alumīnija “ligzda” ar krāsainu vitrāžu.

Jaunos dekorus nodrošina SIA “December design”.

Lieldienu noformējums pilsētā izmaksāja 19 965 eiro, un šajā summā ietilpst tā uzstādīšana, uzturēšana un noņemšana, kā arī “Pilsētsaimniecības” īpašumā esošo dekoru, kas izmantoti pilsētas noformējumā, remonts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka Lieldienu svētku noformējums iedzīvotājus priecē arī pie Jelgavas kultūras nama, jaunrades nama “Junda”, Jelgavas pils un citviet pilsētā.

Foto: jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.