“FS Jelgava-2” mājās gūst astoņus vārtus (FOTO)

Futbola komanda “FS Jelgava-2” savās mājās ar rezultātu 8:0 (0:0; 8:0) sagrāva pretiniekus no “Bauskas BJSS/Mēmele” un nostiprinājās “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas turnīra tabulas pirmajā vietā un pretendējot uz dalību finālturnīrā.

Pirmajā puslaikā “FS Jelgava-2” futbolisti pārliecinoši kontrolēja bumbu un spēles gaitu, bet nekādi nespēja pārspēt pretinieka vārtsargu Robertu Untālu. Šajā spēles nogrieznī “Bauskas BJSS/Mēmele” spēlētāji tikai divas reizes nonāca pie laukuma saimnieku soda laukuma – neveiksmīgi izpildot brīvsitienu un stūra sitienu.

“FS Jelgava-2” galvenajam trenerim Rotaro Nakano pārtraukumā izdevās atrast pareizos vārdus un vārtu guvumi sāka birt viens aiz otra. Pirmie četri vārti tika gūti otrā puslaika sākumā deviņu minūšu laikā, un tie tika izspēlēti pēc centrējuma uz vārtu priekšu no viesu soda laukuma labās malas.

Kristapam Ričardam Sleņģīm tas izdevās ar atkārtotu sitienu, bet nākošos divus ar pārliecinošiem sitieniem guva Kristers Panteļejevs – 3:0. Ceturtos vārtus guva komandas kapteinis Romāns Koroļčuks, kuram bumbu pa gaisu iespēlēja soda laukumā – 4:0.

Spēles 60. minūtē treneris Nakano nomainīja četrus spēlētājus un vārtu birums varēja turpināties. 63. minūtē Artūrs Janovskis no laukuma centra, apspēlējot visus pretiniekus, nonāca vārtu priekšā un trieca bumbu pretinieku vārtu tīklā – 5:0.

Divas minūtes vēlāk Adriāns Muižnieks ar galvu ieraidīja bumbu vārtos pēc centrējuma no labās malas – 6:0. Pārliecinošs rezultāts ļāva trenerim Nakano izdarīt visas spēlētāju maiņas, dodot iespēju uzspēlēt arī rezerves vārtsargam Matīsam Goldštremam, kurš nomainīja Artūru Štefenhagenu.

81. spēles minūtē uz maiņu iznākušais Matīss Čirkunovs trīs pretinieku ielenkumā spēja izgriezties tā, lai raidītu bumbu tālajā, kreisajā vārtu stūrī – 7:0. Spēles papildlaika vienīgajā minūtē Edgars Brūniņš no vārtu priekšas pēc centrējuma no kreisās malas ar galvu ieraidīja bumbu vārtu tīklā, pieliekot spēlei treknu punktu – 8:0.

“FS Jelgava-2” šī ir jau piektā uzvara pēc kārtas un komanda ar 16 punktiem ieņem pirmo vietu “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas turnīra tabulā. Čempionāta pirmo apli komanda noslēgs 31. jūlijā Jelgavas derbijā, tiekoties ar otro mūsu pilsētas komandu – “JFC Jelgava”. Komandas iesāka čempionātu ar neizšķirtu rezultātu 0:0 un noteikti gribēs pierādīt, kura no tām ir labāka.

Tikai pirmās un otrās vietas ieguvēji Rietuma zonā gūs tiesības piedalīties finālturnīrā, sačikstoties ar citu Latvijas reģionu labākām komandām.