“FS Jelgava” ar četriem vārtiem turpina uzvaru sēriju (FOTO)

Turpinot četru uzvaru sēriju “Optibet” Nākotnes līgās čempionātā, futbola komanda “FS Jelgava” ar rezultātu 4:0 (2:0; 2:0) pieveica pretiniekus no “Grobiņas SC/LFS”. Divus vārtus spēlē guva itālis Daniele Olivieri, bet ar sezonas pirmajiem vārtiem – Rihards Bečers un Ralfs Maslovs.

Spēle sākās ar to, ka “Grobiņas SC/LFS” futbolisti pārņēma bumbas kontroli savās rokās, nepatīkami pārsteidzot jelgavniekus. Jau otrajā spēles minūtē grobiņnieki ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu jelgavnieku vārtu virzienā, kuru vārtsargs Edgars Andrejevs atsita atpakaļ laukumā. Kamēr vārtsargs vēl gulēja uz zemes, viesu atkārtotu sitienu neaizsargātos vārtos uz līnijas atsita aizsargs Bruno Agnis Čākurs.

Pirmajās spēles trīsdesmit minūtēs jelgavnieku vārtsargam izdevās atvairīt vēl trīs bīstamos bumbas lidojumus laukuma saimnieku vārtu rāmī.

“Oi, tas bija grūti. Es domāju, ka ar šiem momentiem es devu pārliecību saviem komandas biedriem un viņi spēja mainīt spēles gaitu,” – savu teicamo spēli komentēja vārtsargs Edgars Andrejevs.

“FS Jelgava” rindās pirmajā puslaika izcēlās pussargs Mārcis Peilāns, kurš ar ātriem pretuzbrukumiem spēja aizvest jelgavniekus līdz pretinieku vārtiem. 34. minūtē Mārcis no labās malas uzsita uz vārtiem. Grobiņnieku aizsargs bumbu atsita un tā atleca soda laukuma vidū, kur griežoties ar muguru, to vārtos trieca Rihards Bečers, gūstot savus sezonas pirmos vārtus – 1:0.

“Beidzot iesitu vārtus. Sitiens nebija pārāk “pareizs”, bet sanāca skaisti. Vārtu guvums bija ļoti svarīgs un nepieciešams, jo viesiem bija pārsvars spēles sākumā. Esmu ļoti priecīgs,” – savu veikumu komentēja Rihards.

Sešas minūtes vēlāk savas prasmes vēlreiz izrādīja “FS Jelgava” pussargs Mārcis Peilāns. Laukuma centrā apspēlējot četrus pretiniekus, viņš nonāca pie vārtiem uz izpildīja spēcīgus sitienu. Vārtsargs Deins Polis bumbu atsita bumbu laukumā, un tā atkal nonāca pie Mārča, kurš divu spēlētāju ielenkumā atdeva piespēli sev aiz muguras, kur to saņēma itālis Daniele Olivieri un ieraidīja vārtos – 2:0.

“Man bija laiks sagatavoties un es labi redzēju, kur raidīju bumbu. Ļoti svarīgs vārtu guvums mūsu komandai pēc smaga spēles sākuma,” – atklāja Daniele.

Otrajā puslaikā spēles raksturs strauji mainījās. “Neko īpašu treneris Ervīns Pērkons pārtraukumā komandai nepateica. Aicināja pieturēties pie iesāktās spēles taktikas,” – vārtsargs Edgars Andrejevs komentēja izmaiņas spēlē.

“FS Jelgava” uzreiz pārņēma bumbas kontroli, un jau pirmajā minūtē Rihards Bečers veica pirmo sitienu uz pretinieku vārtiem. Šo raidījumu pretinieku vārtsargs atvairīja, bet nākamo vairs ne. Daniele Olivieri aptuveni no 30 metru attāluma raidīja bumbu vārtu augšējā labajā stūrī, līdz kuram nespēja aizsniegties “Grobiņas SC/LFS” vārtsargs – 3:0.

“Man ļoti paveicās ar šo sitienu, ka arī pretinieku vārtsargs nebija pietiekami labs,” – savu otro vārtu guvumu komentēja Daniele.

Ralfs Maslovs

“FS Jelgava” futbolisti turpināja “lidot” pa laukumu un uzbrukt uz pretinieku vārtiem. 59. minūtē Ralfs Maslovs caur kreiso laukuma malu ātrā pretuzbrukumā izlauzās līdz grobiņnieku vārtiem un ieraidīja bumbu vārtos – 4:0. Savu vārtu guvumu jaunais jelgavnieks atzīmēja ar salto lēcienu, izsaucot skaļus aplausus skatītāju tribīnēs.

“FS Jelgava” pēc ceturtās uzvaras pēc kārtas saglabā pirmo vietu “Optibet” Nākotnes līgā, bet tai ir tikpat daudz punktu, kā otrās vietas īpašniekiem – “Valmiera FC” dublieriem. Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs savās mājās 7. maijā, tiekoties ar turnīra pastarīšiem “Leevon Saldus”, kurā spēlē bijušie “FK Jelgava” spēlētāji – Kaspars Ikstens un Gints Freimanis.

Komandu sastāvi

“FS Jelgava”: 92 Edgars Andrejevs (G), 11 Daniele Olivieri, 28 Andris Deklavs (C), 25 Ričards Jirgensons (50 Kristaps Kļaviņš 72′), 21 Valters Laiviņš, 2 Bruno Agnis Čākurs, 18 Ralfs Maslovs (17 Kristers Pantelejevs 78′), 8 Mārcis Peilāns (24 Kevins Cēsnieks 74′), 20 Ralfs Šitjakovs, 99 Rihards Bečers (27 Kristaps Ričards Sleņģis 86′), 4 Valērijs Redjko, Rezervisti: 41 Rolfs Meiliņš (G).

“Grobiņas SC/LFS”: 31 Deins Polis (G), 9  Roberts Meļķis, 5 Kārlis Pikšens, 6 Alekss Andersons (17 Rodrigo Gaučis 60′), 7 Kristers Volkovs, 3 Dāvids Družiņins, 2     Ivo Gaučis, 19 Andris Krušatins, 10 Devids Dobrecovs (C) (11 Rainers Hermanis 78′), 13 Ralfs Denijs Džeriņš (14 Mārtiņš Blumbergs 65′), 15 Roberts Pirktiņš (22   Rūdolfs Ziemelis 74′). Rezervisti: 1 Gustavs Krists Šukste (G).