“FS Jelgava” ātrā un dinamiskā spēlē piekāpjas “Tukums 2000/TELMS” (FOTO, VIDEO)

Futbola komanda “FS Jelgava” savās mājās aizraujošā un ātrā “Tonybet” Virslīgas 2. kārtas spēlē ar rezultātu 2:3 (1:2; 1:1) piekāpās FK “Tukums 2000/TELMS”. Abus vārtus jelgavnieku labā guva pussargs Ralfs Šitjakovs.

Jelgavnieki spēlēja bez diskvalificētā uzbrucēja Oloko Džozefa Ede un viņa posteni ieņēma Rihards Bečers. “FS Jelgava” izdevās iegūt bumbas kontroli spēles iesākumā un veidot bīstamas situācijas pie viesu vārtiem. 23. minūtē no kreisās malas pussargs Ralfs Maslovs iespēlēja bumbu soda laukuma centrā, kur to vārtos raidīja Ralfs Šitjakovs – 1:0.

Pēc gūtiem vārtiem mājinieki nedaudz nosēdās, dodot iespēju uzbrukt tukumniekiem. 30. minūtē viesu pussargs Deņiss Rogovs ārpus soda laukuma izpildīja sitienu vārtu virzienā, kuru jelgavnieku vārtsargam Vjačeslavam Kudrjavcevas neizdevās atvairīt – 1:1.

“Tukums 2000/TELMS” futbolistiem pirmajā puslaikā bija daudz iespēju izpildīt stūra sitienus un pirmā spēles nogriežņa pieliktajā laikā viņiem izdevās vienu no tiem realizēt. Pēc stūra sitiena izspēles bumba iestrēga soda laukumā un Deņiss Rogovs no vārtu priekšas raidīja to vārtu tīklā, izvirzot viesus spēles vadībā – 1:2.

Otrajā puslaikā abas komandas azartiski metās turpmākā cīņā. Uzbrukumi notika no vārtiem uz vārtiem un skatītājiem bija liela bauda vērot dinamisku spēli. 65. minūtē “FS Jelgava” nopelnīja iespēju sist 11 metru soda sitienu, kuru precīzi realizēja Ralfs Šitjakovs – 2:2.

Katra komanda centās tikt pie kārotas uzvaras. Abām bija iespējas sist uz vārtiem, liekot skatītājiem aizturēt elpu, gaidot momenta noslēgumu. Spēles liktenis izšķīrās nevajadzīgas kļūdas rezultātā. 82. minūtē savā soda laukuma Ralfs Maslovs pārkāpa noteikumus un viesiem tika iespēja izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru precīzi realizēja FK “Tukums 2000/TELMS” futbolists Kristiāns Kaušelis, garantējot savai komandu otro čempionāta uzvaru pēc kārtas – 2:3.

Šonedēļ “Tonybet” Virslīgā ir izlašu pauze, kuras laikā trīs “FS Jelgava” spēlētāji (Ralfs Maslovs, Dāvis Mārcis Valmiers, Agris Glaudāns) dosies uz Itāliju, kur Latvijas U-21 valstsvienības sastāvā sāks 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otro apli.

Tikmēr “FS Jelgava” nedēļas nogalē plāno doties uz Lietuvas pilsētu Šauļiem, lai aizvadītu tur draudzības spēli. “Tonybet” Virslīga atsāksies 29. martā ar 3. kārtas spēli, kurā jelgavnieki savās mājās uzņems FK “Metta”.

Sastāvi

“FS Jelgava”: 1 Vjačeslavs Kudrjavcevs (G), 28 Andris Deklavs, 10 Agris Glaudāns, 8 Ralfs Šitjakovs (11 Dāvis Mārcis Valmiers 79′), 22 Valters Purs, 99 Rihards Bečers (70 Artūrs Janovskis 76′), 41 Ikuto Gomi, 23 Gļebs Kļuškins, 19 Armands Pētersons, 18 Ralfs Maslovs (4 Gļebs Kačanovs 87′), 3 Dylan Georges-Francis Maes; rezervisti – 92 Edgars Andrejevs (G), 21 Valters Laiviņš, 17 Andris Liepnieks, 30 Mārcis Šusts, 15 Kristers Pantelejevs, 14 Ādams Dreimanis; galvenais treneris – Valērijs Redjko.

FK ”Tukums 2000/TELMS”: 1 Sergejs Vilkovs (G), 10 Bogdans Samoilovs, 14 Maksims Sidorovs, 11 Kaspars Anmanis, 5 Deņiss Rogovs (72 Atis Ozols 80′), 99 Maroine Mihoubi, 6 Kristaps Kārlis Krieviņš (27 Maksym Parkhomenko 80′), 9 Jeudi Stevenson (7 Kristiāns Kaušelis 71′), 90 Valērijs Lizunovs, 8 Rūdolfs Reingolcs, 66 Kenroy Kenoy Campell; rezervisti – 77 Vladislavs Kapustins, 21 Helvijs Joksts, 23 Markus Prohorenkovs, 33 Daniels Latiševs; 88 Martins Štāls, 2 Dāvis Bormanis; galvenais treneris – Kristaps Dišlers.