“FS Jelgava” dublieri pārspēj Vugara Askerova pārstāvēto FK “Union”

“Altero.lv LIIGA” “B” grupas 5. kārtas spēlē futbola komanda “FS Jelgava-2” izbraukumā ar rezultātu 5:2 (2:1; 3:1) pārspēja pazīstamā Latvijas futbolista Vugara Askerova pārstāvēto FK “Union”. Divus vārtus spēlē guva Kristiāns Kotovs.

“FS Jelgava-2” izvirzījās spēles vadībā 15. minūtē pēc Kristiāna Kotova gūtajiem vārtiem, bet vēl pēc 2 minūtēm Ralfs Burkāns dubultoja jelgavnieku pārsvaru. 29. minūtē laukuma saimnieki atbildēja nigērieša Deivida Maikla-Adevumi (David Michael-Adewumi) vārtu guvumu pēc pazīstamā Latvijas futbolista Vugara Askerova piespēles – 2:1.

Otrā puslaika sākumā jelgavnieks Ādams Dreimanis atjaunoja “FS Jelgava-2” divu vārtu pārsvaru. 59. minūtē Kristiāns Kotovs precīzi izpildīja soda sitienu, bet jau pēc 5 minūtēm tādā paša iespēja bija dota FK “Union” futbolistam Aleksejam Krasivoronam, kurš raidīja bumbu Mārtiņa Veļikas vārtos.

Punktu spēlē pielika Markuss Martins Rudaks, kurš 76. minūtē guva pēdējos vārtus – 5:2.

“FS Jelgava-2” kopš čempionāta sākuma “B” grupā aizvadīja piecas spēles un visās izcīnīja uzvaras, pārliecinoši apliecinot līdera statusu. Iespējams lielākais pārbaudījums komandu gaida jau nākošajā kārtā, kad būs jātiekas ar Jelgavas otro futbola komandu – JFC “Viola”.

Jelgavas derbijs tiks aizvadīts 8. jūnijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā.

Komandu sastāvi

FK “Union”: 1 Aleksandrs Firsovs (G), 21 David Michael-Adewumi, 12 Nikita Kokorevs, 11 Aleksandrs Jakubovskis, 9 Vugar Askerov (3 Ayomide Akintola 31′, 16 Germans Ņikitins 46′, 7 Daniels Kapkovs 53′), 5 Joaquin Sunhawk Miranda Durling-Jones, 23 Maksims Pavlovs, 8 Kirills Aleksejevs, 27 Aleksejs Krasivorons (C), 13 Armands Laganovskis, 4 Edgars Kronis (69 Jānis Prikuls 84′); rezervisti: 91 Andrejs Ločmelis (G), 22 Nickson Mugerwa, 18 Deniss Vrubļevskis; galvenais treneris: Viktor Nesterenko.

“FS Jelgava-2”: 13 Mārtiņš Veļika (G), 79 Ralfs Burkāns (22 Gustavs Nulle 83′), 29 Gļebs Kačanovs (23 Dāvis Mūrnieks 61′), 99 Markuss Ivanovs (C), 97 Kristiāns Kotovs (12 Valters Bērziņš 83′), 7 Andris Liepnieks (5 Kristiāns Bernāns 83′), 14 Markuss Martins Rudaks, 4 Edgars Brūniņš, 6 Kristers Zuševics (70 Rūdolfs Laķis 67′), 10 Ādams Dreimanis (80 Mārcis Šusts 61′), 15 Kristers Pantelejevs (16 Dāvis Cālbergs 61′); rezervisti: 81 Kristaps Nimants (G); galvenais treneris: Anatolii Sidenko.