“FS Jelgava” piedzīvo pirmo neizšķirto spēli

Futbola komanda “FS Jelgava” izbraukumā Liepājā aizvadīja “Optibet” Nākotnes līgas 17. kārtas spēli, kurā piedzīvoja savu pirmo neizšķirto spēli pret lielākajiem konkurentiem čempionātā “Grobiņas SC/LFS” – 0:0 (0:0).

Abas komandas šonedēļ piedzīvoja zaudējumus “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēlēs, un tas acīmredzami ietekmēja abu komandu spēlētājus, kuri nespēja gūt nevienus vārtus.

Sākoties pirmajam puslaikam, iniciatīvu uzņēmās “FS Jelgava” futbolisti, kuri pirmajās spēles minūtēs izveidoja vairākas standarta situācijas, bet nespēja tās pārvērst vārtu guvumos. Aptuveni puslaika vidū iniciatīvu pārņēma “Grobiņas SC/LFS” spēlētāji, kuri arī bija neveiksmīgi pie jelgavnieku vārtiem.

Otrajā puslaikā bumbas kontrole un iniciatīva pārgāja no vienas komandas pie otras. Futbolisti daudzos momentos pārkāpa noteikumus un nespēja izveidot sakarīgus uzbrukums. Ik pa brīdim komandas nonāca pie vārtiem, bet sitieni uz vārtiem bija neprecīzi.

“FS Jelgava” spēles gaitā veica 10 sitienus uz vārtiem un 4 vārtu rāmī, bet grobiņieši – 6 no kuriem tikai 1 lidoja vārtu rāmi. Jelgavnieki kontrolēja bumbu 53% no spēles laika. Abas komandas izpildīja pa 5 stūra sitieniem. Galvenais tiesnesis Sergejs Vasjkovs fiksēja 17 pārkāpumus “FS Jelgava” spēlētājiem un 12 – “Grobiņas SC/LFS”.

Piedzīvotā neizšķirta spēle neietekmēja “FS Jelgava” pozīciju turnīra tabulā, kurā tā joprojām atrodas pirmajā vietā un līdz čempionāta beigām tai atlicis aizvadīt deviņas spēles. 18. kārtas spēli jelgavnieki aizvadīs 10. septembrī Saldū, kur tiksies ar turnīra tabulā pēdējā vietā esošo “Leevon Saldus”.

“Grobiņas SC/LFS” – “FS Jelgava” 0:0 (0:0)

“Grobiņas SC/LFS”: Gustavs Krists Šukste (G), Marks Kurtišs, Viktors Ziemelis (Rodrigo Gaučis 73′), Roberts Meļķis (Raimonds Sāmietis 84′), 7 Kristers Volkovs (Rūdolfs Ziemelis 73′), Ivo Gaučis, Alekss Andersons, Andris Krušatins (C), Devids Dobrecovs, Antons Tumanovs, Ralfs Denijs Džeriņš. Rezervisti: Deins Polis (G), Mārtiņš Blumbergs. Galvenais treneris: Viktors Dobrecovs.

“FS Jelgava”: Raivo Stūriņš (G), Dāvis Mārcis Valmiers (Antons Aleksandrs Dresmanis 70′), Agris Glaudāns (Vladislavs Žihs 63′), Nakano Ryotaro, Andris Deklavs (C), Kevins Cēsnieks, Ralfs Šitjakovs, Ralfs Maslovs, Rihards Bečers (Mārcis Peilāns 63′), Dāvis Vējkrīgers, Valērijs Redjko. Rezervisti: Edgars Andrejevs (G), Valters Gaismiņš, Kristers Pantelejevs, Ričards Jirgensons. Galvenais treneris: Ervīns Pērkons.

Brīdinājumi: Marks Kurtišs, Alekss Andersons, Devids Dobrecovs, Ralfs Denijs Džeriņš – Mārcis Peilāns

Galvenais tiesnesis: Sergejs Vasjkovs